ye-logo.v1.2

Під час Купальських свят на Хмельниччині втопилося 11 людей

Суспільство 3131

Незважаючи на постійні попередження про обережне поводження на водоймах у засобах масової інформації, трагічні повідомлення щоденно надходять у чергові частини органів внутрішніх справ.

Так, 6 липня 19-річна жителька Славутського району з власної необережності втопилася у сільському ставку, а у річці Горинь міста Славути було знайдене тіло 50-річного місцевого жителя. Як встановила судово-медична експертиза, смерть наступила через утоплення. 
7 липня страшне горе завітало у сім‘ї з Білогірського, Кам‘янець-Подільського та Старокостянтинівського районів. У ставку поблизу села Жижниківці, що на Білогірщині, втопився 19-річний мешканець Ізяславщини, а 8липня у тому ж ставку знайшов свою смерть 39-річний місцевий житель. 
У Старій Ушиці вода поглинула 26-річного жителя Дунаєвецького району, а в селі Веснянка Старокостянтинівського району необережно занурився у воду 45-річний місцевий житель. 
Перше повідомлення про утопленика 8 липня надійшло з Чемеровецького району. Місцева жителька не дочекалася з вечірньої прогулянки свого 40-річного сина. Чоловік втопився у ставку села Вівся. 
Нещасні випадки під час купання сталися і з 38-річним та 52-річним жителями Ізяславського району, 32-річним мешканцем села Денисівка Білогірського району. В селі Пилипи Красилівського району у ставку теж було виявлено потопельника — 52-річного місцевого жителя. 
Вирушаючи на відпочинок до водойм, кожен сподівається у літню спеку знайти розраду під час водних процедур. Але, на жаль, особливо, коли відпочинок супроводжується алкоголем, люди переоцінюють власні сили і топляться у воді. Будьте обережними, не заходьте у воду після вживання спиртних напоїв, не запливайте глибоко, навчайте правил безпечної поведінки на воді своїх рідних, знайомих, дітей.


ЮЛІЯ АДАМІК 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую