ye-logo.v1.2
2 Червня, 2020

Пішохідний тунель за 6 мільйонів гривень

Суспільство 2652
Фото: Євгеній ДОРОФЄЄВ

Днями розпочалися роботи по будівництву підземного переходу під залізничними коліями на перегоні Хмельницький-Гречани, в районі вулиці Будівельників, яка веде на речовий ринок.

Кажуть, таким чином вирішили убезпечити пішоходів, адже неодноразово траплялися випадки потрапляння під потяг або ж травмування пішоходів. Та це лише одна з причин. За словами ініціатора проекту, директора торгово-сервісного комплексу “Оптовик” Олександра Василишина, це робиться ще й через майбутнє проходження через Хмельницький швидкісного потягу “Хендай”. А оскільки у нашому місті є кілька проблемних ділянок, то треба якнайшвидше вирішувати ці питання. 
За що й взялася ініціативна група, яка звернулась з відповідним проханням до міського голови. Проект будівництва “потягнув” на 250 тисяч гривень. З міського бюджету виділили 125 тисяч, решту заплатили підприємці міста. Загалом же на будівництво пішохідного тунелю піде 6 мільйонів гривень, які має виділити “Укрзалізниця” за клопотання депутата Верховної Ради Олександра Слободяна.
Усі роботи мають завершити до 1 жовтня цього року. Серед них ще й облаштування парковки на 950 автомобілів та освітлення. У планах — будівництво автомобільного тунелю навпроти “Бартер-сервісу”. Однак на це вже треба витратити 25 мільйонів гривень.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую