ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

Президентський пасьянс. Хто представляє кандидатів у Президенти?

Вибори 5044 5

Семеро із двадцяти трьох кандидатів мають своїх довірених осіб на Хмельниччині.

Вибори Президента України, які відбудуться 25 травня цього року, визначать курс розвитку не лише держави в цілому, але й кожного регіону, області, зокрема. Адже політичну практику змінювати команду на місцях ніхто не відміняв. Хто претендуватиме на посади після виборів, можна частково визначити задовго до них: офіційні представники кандидатів-переможців, активісти, спонсори – саме вони зазвичай «спливають» у новій команді нового Президента.
До виборів рівно місяць, а на Хмельниччині не всі кандидати (цього року на найвищий пост претендують 23 особи) мають своїх представників. Та лідери, які претендують на перемогу, а не на технічну участь у виборах, зі своїми представниками, керівниками виборчих штабів вже визначилися. Дані про те, хто і кого представляє, розміщенні на офіційному сайті ЦВК.

Хмельницький належить до округу №190, у якому, за даними ЦВК, налічується орієнтовно 203933 виборців на 112 виборчих дільницях.

Нікого не здивувала Юлія Тимошенко. Виборчим процесом на Хмельниччині від її імені керуватиме головний бютівець області Валерій Лесков. Довіреною особою Юлії Володимирівни в обласному центрі став Лев Бірюк.

Головний її конкурент у виборчих перегонах – Петро Порошенко довірив свою політичну долю сорокарічному депутату обласної ради Михайлу Гвоздьову. Михайло Олексійович – член тепер уже неіснуючої партії «Фронт змін», яка злилася із «Батьківщиною». Довірених осіб на Хмельниччині Петро Олексійович не має. Принаймні сайт ЦВК про це не повідомляє.

Довіреною особою Олега Тягнибока у Хмельницькому став депутат міської ради Володимир Гончарук.

Штаб Анатолія Гриценка на Хмельниччині очолюватиме приватний підприємець Василь Габай, а довіреною особою у місті буде Руслан Муругов.

Сергія Тігіпка, який не повідомив про своїх довірених осіб, представлятиме голова Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Віталій Олуйко. 

Своїх довірених осіб на Хмельниччині має й одіозний Михайло Добкін. У місті його представлятиме приватний підприємець Олександр Симко, а ось у одному із округів області Михайло Маркович предстане в особі… екс-директора обласного муздрамтеатру Петра Данчука.

Мають своїх довірених осіб й інші кандидати на пост Президента:

Не мають своїх представників Дмитро Ярош, Ольга Богомолець, Юрій Бойко, Андрій Гриненко, Олександр Клименко, Валерій Коновалюк, Наталя Королевська, Олег Ляшко, Микола Маломуж, Вадим Рабінович, Володимир Саранов, Олег Царьов, Василь Сушко та Зорян Шкіряк.  

Коментарі:

ФедорічВітя 02.05.2014 11:22

Тимошенко рпацює з перевіримини, достойними і авторитетними людьми.

Ілона Воронова 26.04.2014 10:32

Тимошенко працює зі своєю командою, і її ідеологія не міняється.

kotov 24.04.2014 18:34

В Юлі є свій тил. Це цілком нормально

inga orneva 24.04.2014 11:33

На Майдані озвучували! "Не дивися хто Він сьогодні! Дивись Ким Він був учора!!!" Ми про це забуваєм!?((( Одні сиділи в кріслах... а інші на "нарах"! Одні купували БЕНКЛІ інші ремонтували Жигулі! От і думайте..., а краще рішайте!!!   Або Ми! або ЗА НАС!!!

Саша Майстер 23.04.2014 21:51

Добкіна представляє Данчук! Фак!!!! Якось по-дебільному вони знайшли друг друга! Хоча кращого тандему важко було б знайти. 

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую