ye-logo.v1.2

Вибори-2015: Перестановки в виборчкомах

Вибори 3884
ЦВК за поданням політичних партій змінила склад в деякиї виборчкомах на Хмельниччині
ЦВК за поданням політичних партій змінила склад в деякиї виборчкомах на Хмельниччині. Фото: pic.com.ua

Центральна виборча комісія внесла зміни до складу деяких комісій на Хмельниччині

ЦВК, своєю постановою № 263 внесла зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів у межах Хмельницької області. У Хмельницькій обласні виборчій комісії, Білогірській та Дунаєвецькій районних комісіях замінили членів – представників «Народного фронту» на інших від цієї політичної партії. Причина - у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії.

З тієї ж причини замінили й заступника голови Новоушицької районної виборчої комісії. «Народний фронт» замінив Ігоря Скрипника та Надію Мандрик.
А ось в Хмельницькій районній виборчій комісії замінили голову. За поданням партії «За конкретні справи» замість Любові Наумової косію очолила Марія Кукуруза.
Нагадаємо, газета «Є» дослідила досвід роботи на виборах усіх голів виборчих комісій на Хмельниччині. І після заміни Любові Наумової ситуація не змінилася – більшість голів тервиборчкомів не мають досвіду роботу керівником районної чи міської комісії. Немає такого досвіду і нова 54-річна голова Хмельницької районної виборчої комісії.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую