ye-logo.v1.2
27 Лютого, 2020

Хто не зможе проголосувати на місцевих виборах

Вибори 2331
У відділі Державного реєстру виборців Хмельницької міської ради просять усіх хмельничан перевірити свої дані в списках виборців
У відділі Державного реєстру виборців Хмельницької міської ради просять усіх хмельничан перевірити свої дані в списках виборців. Фото: автора

Хмельничан закликають перевірити себе у виборчих списках.

25 жовтня цього року в Україні пройдуть місцеві вибори. І на них, мабуть, як і на всіх попередніх, будуть випадки, коли виборці, прийшовши на виборчу дільницю, не зможе отримати бюлетені. А все через те, що їх не буде в списках. 

«Вже нині і до 18 жовтня слід перевірити себе у виборчих списках, звернувшись до нас, - каже начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Хмельницької міської ради Олег Торкало. - А вже після 18 жовтня й до четверга 22 жовтня, якщо виборець не знайде себе в списках на виборчих дільницях, внести його до списків зможе лише суд».
 
На відміну від загальноукраїнських виборів, на місцевих не голосуватимуть засуджені та військовослужбовці строкової служби, за виключенням тих, хто несе службу за місцем проживання. Не обиратимуть місцеву владу й переселенці з Криму та Донбасу. Хіба що ті, які вже офіційно змінили своє місце проживання та отримали місцеву «прописку».
 
У день виборів людина, якої немає в списку на дільниці, не зможе проголосувати. Включити її до списку можуть максимум 24 жовтня до 18.00, але за умови, що є відповідне рішення суду. А ось у день виборів… нікого в списки не включають. Зась! «Змушений констатувати, що поки що хмельничани не досить цікавляться даними у виборчих списках, - продовжує Олег Андрійович. – Хоча перевірити чи є виборець у списку можна і за телефоном ( мешканці Хмельницького можуть зателефонувати за номерами 65-64-50, 72-08-19, 70-37-86). Для цього слід назвати лише прізвище, ім’я та по-батькові, дату народження, адресу, і тоді наші спеціалісти скажуть, що є ця людина в списку чи ні. Можна перевірити й на сайті Державного реєстру виборців, зареєструвавшись в особистому кабінеті та заповнити усі необхідні поля виключно державною мовою».
 
Між іншим, за даними відділу Державного реєстру виборців Хмельницької міської ради, в обласному центрі участь у місцевих виборах можуть взяти приблизно 204 тисячі хмельничан.
 
Пропонуємо вашій увазі адреси та телефони усіх відділів Державного реєстру виборців України, які функціонують у Хмельницькій області.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую