ye-logo.v1.2

Соціологія визначила лідера серед кандидатів на мера Хмельницького Політична реклама

Вибори 4043

За два тижні до виборів Київською агенцією «Guildhall» було проведено соціологічне опитування хмельничан щодо їхніх політичних симпатій.

У ньому взяли участь близько 2000 мешканців міста віком від 25 до 60 років, з них 54 відсотків жінок, 46 відсотків чоловіків.

Для спрощення опитування респондентам ставилось лише два питання:

1. Яку політичну силу ви будете підтримувати при виборах кандидатів у міську раду?
2. Кого ви хочете бачити на посаді міського голови?

Лідером рейтингу серед партій є Блок Петра Порошенка «Солідарність», за цю політичну силу готові проголосувати 25,2% опитаних. Другу позицію посідає Об’єднання «Самопоміч» з результатом 17,7%. На третій позиції – «Батьківщина» (14,8%), дуже близько до неї розташувалася політична партія «Поруч», за яку готові віддати голоси 12,3% опитаних.
На сьогоднішній день крім названих партій прохідний бар’єр готові здолати політичні партії «Рідне місто» (7,8%), «За конкретні справи» (6,8%) та громадський рух «Народний контроль» (5,2%).


Отже, якби вибори міського голови відбулися сьогодні, найбільше голосів отримав би кандидат від партії БПП «Солідарність» Сергій Мандзій. За представника провладної партії готові віддати голоси 23,7% хмельничан. За нього, до речі, офіційно готовий віддати свій голос попередній міський голова Хмельницького Сергій Мельник, який зараз є депутатом Верховної Ради.
Недалеко від нього відстав і «ветеран хмельницького політикуму» Олег Лукашук. За кандидата від ВО «Батьківщина» готові проголосувати 17,3% опитаних. Вони, в основному, є представниками старшого покоління. Третє місце впевнено посідає Олександр Симчишин, представник ВО «Свобода», з результатом 11,5% голосів. І, нарешті, четверте місце з великим відривом дістається самовисуванцю, який має статус «виконуючий обов’язки міського голови», Костянтину Чернилевському. На посаді міського голови його хочуть бачити лише 9,8 відсотків опитаних.

 

 

 

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую