ye-logo.v1.2

ПРЯМИЙ ЕФІР: Життя після виборів. Симчишин чи Чернилевський?

Вибори 11982

Сьогодні, 28 жовтня о 16.00 дивіться чергову пряму телетрансляцію за підсумками місцевих виборів.

Сайт газети «Є» продовжує стежити за виборами до місцевих органів влади в Хмельницькій області. Після прямого ефіру в день голосування 25 жовтня та ефіру 27 жовтня про підсумки виборів, сьогодні ми знову проведемо відеобговорення в режимі онлайн.

Говоритимемо про результати виборів на посаду Хмельницького міського голови. У нашій студії ми очікуємо на візит кандидатів на посаду міського голови Костянтина Чернилевського та Олександра Симчишина, які, за попередніми даними, вийшли до другого туру виборів.

Усі охочі відвідувачі сайту газети «Є» матимуть змогу  приєднатися до розмови в студії за номером (0382) 66-43-35 або 067 380-77-60. Свої запитання також можна залишати в коментарях під цією новиною, а також на сторінках газети «Є» в соцмережах «Facebook» та «Вконтакті». Початок трансляції о 16.00. Першим у нашій студії буде Костянтин Чернилевський (о 16.00), а потім Олександр Симчишин (о 17.00). Отож, дивимося трансляцію, починаючи з 16.00!

 

 

Коментарі:

Олена 28.10.2015 17:28

Перед виборами слухала ваше інтервю, де ви казали, що будете скорочувати штат працівників виконавчого комітету, але закон про децентралізацію влади розширює повноваження рад та добавляє роботи працівникам. Хто ж буде працювати за таку малу зарплату, ще й в позаробочий час, як звільните людей, а роботи добавлять? невже люди Ви думаєте будуть працювати за ідею, без грошей, без вихідніх?

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую