ye-logo.v1.2

Дебати в прямому ефірі: кандидати в мери Хмельницького

Вибори 11149
Відвідувачі сайту Є 11 листопада матимуть нагоду спостерігати за дебатами кадидатів на посаду мера. А вже нині можна залишати свої запитання до них під цією новиною
Відвідувачі сайту Є 11 листопада матимуть нагоду спостерігати за дебатами кадидатів на посаду мера. А вже нині можна залишати свої запитання до них під цією новиною. Фото: автора

Завтра, 11 листопада, до редакції «Є» завітають Олександр Симчишин та Костянтин Чернилевський.

Вже цієї неділі, 15 листопада, хмельничани, котрі завітають на виборчі дільниці за місцем проживання, обиратимуть у другому турі нового міського голову міста.

За підсумками першого туру, який відбувся 25 жовтня, як відомо, перемогу здобули голова обласної організації ВО «Свобода» Олександр Симчишин та виконуючий обов’язки міського голови, секретар Хмельницької міської ради Костянтин Чернилевський.

28 жовтня у проекті сайту «Є» «Життя після виборів» обидва кандидати в прямому ефірі пообіцяли, що знову завітають до нас. Цього разу на дебати. Отож, анонсуЄмо! Завтра, 11 листопада, відвідувачі сайту «Є» матимуть нагоду в прямому ефірі спостерігати за дебатами двох кандидатів – Олександра Симчишина та Костянтина Чернилевського. Щоправда, точний час ми повідомимо саме 11 листопада. А поки закликаємо усіх ставити свої запитання до кандидатів у формі для коментарів до цієї новини. Враховуючи те, що під час минулого ефіру запитань було дуже багато (бо приймали їх і в соцмережах), а тому не встигли поставити усі, то не виключаємо, що й цього разу можуть пролунати всі. Але, зауважимо, що автор кращого запитання на думку редакції отримає гарантований приз. Який? Нехай це поки що залишиться інтригою. Тому закликаємо писати запитання з ваших реальних сторінок у соцмережах, або, реєструючись на сайті «Є», заповнювати правдиву інформацію, щоб потім можна було з вами зв’язатися та вручити приз.

Отож, запитуємо та дивимося дебати 11 листопада на сайті «Є»!

Коментарі:

Виталик Ххх 11.11.2015 15:26

Чи є плани сприяння розвитку ІТ спеціалістів у місті?

Світлана Гріх 11.11.2015 14:17

Обидва кандидати не раз говорили про плани щодо залучення інвестицій і грантів. В той же час обидва мають досвід роботи на владних посадах і мали б мати вже і досвід написання грантів, а не тільки плани. Чи були вже залучені вами гранти в область та місто відповідно чи то лише плани? Які ви визначаєте пріоритети для залучення грантових коштів? Також відомо, що консалтингові компанії беруть за написання грантових заяв десь 10 відсотків від суми гранту, іноді то величезні гроші. Як ви вирішували чи плануєте вирішувати це питання, з бюджету міста плануєте виділяти на це кошти?

Тетяна Садова 11.11.2015 13:57

Одна з головних проблем міста — дороги та транспорт. Транспортна політика в сучасних країнах полягає в тому, як зменшити використання машин. У нерозвинених країнах – як зменшити пробки на дорогах. У зовсім нерозвинених – як покращити ситуацію для автомобілів. В Хмельницькому росте кількість людей, які обирають велосипедний транспорт. Що робиться та чи плануєте ви створити умови для такого транспорту?

Світлана Гріх 11.11.2015 12:54

Запитання до Симчишина: назвіть Ваші три конкретні досягнення, які мали результати для області, під час роботи в обладміністрації, що Ви хотіли б запровадити і у місті

Хмельницький Автовласник 11.11.2015 11:15

Питання до Симчишина: На Львівському шосе 20/1 проходить забудова комунальної автопарковки. Сотні автовласників вигнали "в двори", позбавивши можливості безпечно паркувати свої автомобілі. Теперішня влада закриває очі на такі випадки. Олександр, чи зможете Ви, в разі обрання міським головою зупинити цей "безпрєдєл", поки він ще на стадії котловану, і люди не встигли повкладати в будівництво свої гроші?

Олена 11.11.2015 09:07

Чи планується розширення або краще просто встановлення тротуару на провулку Лапушкіна? Там діти ходять до школи №1 проїзжою частиною, тротуари не облаштовані - їх просто немає. Інколи там паркують свої авто, навіть депутати, які там живуть, що обмежує видимість дороги. Будується новобудова - людей побільшає, а умови не створюються для безпеки дітей.

Світлана 10.11.2015 15:07

Яким чином майбутній голова міста контролюватиме та сприятиме створенню відповідної інфраструктури для комфортного життя та розвитку дітей (будівництво нових дитячих садочків, шкіл, медичних закладів, тощо)?

Denis 10.11.2015 14:09

Чи готовий переможець виборів взяти собі в заступники програвшого?

Aleksander Kolizhuk 10.11.2015 13:19

Запитання: У разі обрання, буде проведено аналіз за допомогою правоохоронних органів, юридичного відділу міськради рішень прийнятих з порушеннями законів України, чи будете використовувати практику порушень? Див. додаток.

Aleksander Kolizhuk 10.11.2015 13:06

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про регулювання містобудівної діяльності". Граничний розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту з урахуванням інших передбачених законом відрахувань не може перевищувати: 1) 10 відсотків загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта - для нежитлових будівель та споруд; 2) 4 відсотки загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта - для житлових будинків. 10. Кошти, отримані як пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту, можуть використовуватися! виключно! для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури відповідного населеного пункту. Запитання: Відомо діючим депутатам міської ради, як використано отримані кошти за їх каденцію?

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую