ye-logo.v1.2

Вибори мера в Хмельницькому: чи буде спокій в місті?

Вибори 3938

Сьогодні представники громадськості та поліції обговорили перебіг виборчої кампанії в обласному центрі перед другим туром мерських перегонів.

Вже 15 листопада хмельничани, які завітають на виборчі дільниці з 8.00 до 20.00, оберуть нового міського голову. Нагадаємо, до другого туру вийшли голова Хмельницької обласної організації ВО «Свобода» Олександр Симчишин та виконуючий обов’язки мера, самовисуванець Костянтин Чернилевський.

Сьогодні громадські діячі, журналісти та представники поліції зібралися за одним столом, щоб обговорити перебіг виборчої кампанії та домовитися про співпрацю в день виборів. Багатьох цікавило, чому вчора радник міністра внутрішніх справ Іван Стойко заявив, що в МВС допускають провокації 15 листопада під час другого туру виборів мерів у багатьох містах, зокрема і в Хмельницькому. На що почули відповідь від заступника начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Сергія Мельника: «В усіх містах, де проводять другий тур можуть бути певні провокації. У нас немає ніяких ексцесів. Обидва кандидати ведуть себе досить виважено».

У громадянський мережі «Опора» ж зауважують, що у другому, як і перед першим туром, вони зафіксували проблиски застосування адміністративного ресурсу. «Це коли добровільно-примусуво  збирають трудові колективи чи студентів на зустріч із одним із кандидатів у мери», - пояснив координатор «Опори» в Хмельницькій області Андрій Попик.

Правоохоронці ж закликають хмельничан повідомляти про порушення виборчого законодавства у день виборів до їхнього оперативного штабу, який працює цілодобово. Повідомити про порушення можна не лише за телефонами чергової частини 102 чи 69-22-66, а й до міського оперативного штабу – 65-40-60, або до обласного – 69-23-96.

Нагадаємо, щоб не допустити провокацій 15 листопада під час голосування, в Хмельницькому чергуватиме більше правоохоронців, ніж у першому турі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую