ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

Передвиборча кампанія на Хмельниччині: поліцейські та активісти фіксують перші порушення

Наталя ГАРМАТЮК Вибори 1960
Правоохоронці та активісти фіксують порушення передвиборчого процесу
Правоохоронці та активісти фіксують порушення передвиборчого процесу. Фото: автора

Правоохоронці та рятувальники під час виборів працюватимуть у посиленому режимі.

Президентська перевиборча кампанія офіційно стартувала і поліцейські фіксують перші правопорушення. За словами заступник начальника ГУНП в області Валентина Білянського, наразі зареєстровано чотири факти порушень передвиборчого процесу.

«Наразі складено три протоколи за частиною 2 статті 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) КУпАП. Тобто, були розміщені білборди без будь-яких вихідних даних», - каже Валентин Білянський.

Додає, крім того, складено один протокол за статтею 152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів) КУпАП на мешканця Славутчини. Чоловік на балконі розмістив великий рекламний банер одного із кандидатів.

«Три з протоколи направлені на розгляд суду й останній на розгляд адміністративної комісія відповідного органу місцевого самоврядування», - стверджує поліцейський. 

Як зазначив координатор ГО «Опора» Андрій Попик, майбутні кандидати у президенти розпочали передвиборчу кампанію ще до початку офіційного її старту. Організація також зафіксувала кілька таких прецедентів.

«Опора» спостерігає за виборчою кампанією із жовтня. Тоді вона не була оголошена, але потенційні кандидати проводили діяльність. Зараз виборча кампанія має офіційний статус. Ми вже фіксуємо порушення. Одними з них є використання адмінресурсу, бюджетних коштів для піару кандидатів в президенти та поширення друкованої продукції без вихідних даних. Фізичних перешкоджань у діяльності кандидатів поки не було», - каже Андрій Попик.

Загалом на Хмельниччині працюватиме буде 1535 виборчих дільниць. Рятувальники та поліцейські кажуть, працюватимуть у посиленому режимі й оперативно реагуватимуть на правопорушення. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую