ye-logo.v1.2
5 Червня, 2020

Вибори під прицілом: Поліція встановила систему відеонагляду на окружних виборчих комісіях області

Вибори 1304
За ОВК стежетимуть онлайн
За ОВК стежетимуть онлайн. Фото: ГУ НПУ у Хмельницькій області

Окрім онлайн спостереження, правоохоронці будуть присутні і фізично на усіх дільницях та ОВК

У поліції повідомляють, що такі заходи безпеки впроваджують, щоб більш ефективного забезпечувати громадський порядок на дільницях під час виборів. Окрім здійснення традиційної фізичної охорони, ще й встановили на території ОВК мобільні системи відеоспостереження. Кожна з таких систем складається з кількох дистанційно керованих камер, які повністю перекривають по периметру територію довкола усіх семи окружних виборчих комісій.

"Завдяки такій інновації працівники хмельницької поліції, які під час виборів чергуватимуть у ситуаційному штабі обласного управління поліції, зможуть в режимі «online» моніторити ситуацію, слідкувати за громадським порядком і, в разі потреби, швидко зреагувати на потенційну небезпеку чи правопорушення. Усе обладнання встановлене з дозволу ЦВК. В самих залах, де проходитиме голосування, камери не встановлювалися, щоб не порушувати таємність волевиявлення", - повідомляють правоохоронці.

Кожна камера, під‘єднана до мобільної системи, у разі проблем з електропостачанням може працювати 8 годин від автономного джерела живлення. Також вона каналами GSM передає відео в режимі реального часу у ситуаційний центр ГУНП і самостійно архівує записи протягом 20 діб 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую