ye-logo.v1.2

ЦВК зареєструвала трьох кандидатів до парламенту від Хмельниччини

Вибори 7728
Сергій Мельник, який нині є нардепом від округу №187, спробує вдруге стати парламентарем
Сергій Мельник, який нині є нардепом від округу №187, спробує вдруге стати парламентарем. Фото: з архіву

Реєстрація завершиться 26 червня.

Партії, які йдуть на позачергові вибори Верховної Ради України 21 липня, провели свої з’їзди та висунули кандидатів у своїх списках та одномандатних округах. Утім, усі ці кандидати ще не зареєстровані Центральною виборчою комісією. Натомість, вже маємо трьох бажаючих стати парламентарями від Хмельниччині, яких вже зареєструвала ЦВК.

До теми: Олександр Симчишин розповів про свої парламентські амбіції

На окрузі №191 (Старокостянтинів, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Старокостянтинівський, Старосинявський райони) вже є два кандидати. Ще третього червня ЦВК зареєструвала мешканця Летичева Олега Дубовика. 36-річний керуючий адвокатським бюро йде на вибори, як самовисуванець. Вчора, 10 червня, Центрвиборчком зареєстрував і першого конкурента Дубовика. Округ №191 «підкорятиме» начальниця управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Хмельницькій області Антоніна Бойко. 31-річна Антоніна Олександрівна йде без партійних прапорів, а як самовисуванка.

На окрузі №187 (частина міста Хмельницького) також є перший зареєстрований кандидат. Ним став діючий нардеп, екс-міський голова Хмельницького Сергій Мельник (аналіз декларації Сергія Івановича за 2018 рік). І, якщо нині у парламенті Сергій Іванович представляє «Блок Петра Порошенка», то на вибори 21 липня він йде як самовисуванець.

Нагадаємо, на Хмельниччині є сім одномандатних виборчих округів. На кожному з них переможе один із кандидатів. На виборах 21 липня виборці отримуватимуть два бюлетені. Один – для обрання депутата від округу, другий – партії.

Стежте за новинами позачергових виборів на сайті «Є» в рубриці «Вибори».

Читайте також: Чоловік Наталії Валевської йде у нардепи

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую