ye-logo.v1.2

Відсьогодні дільничні виборчі комісії охоронятимуть цілодобово

Вибори 2596
На позачергових виборах народних депутатів, до забезпечення правопорядку на Хмельниччині буде задіяно 2 200 працівників поліції.
На позачергових виборах народних депутатів, до забезпечення правопорядку на Хмельниччині буде задіяно 2 200 працівників поліції. . Фото: автора

Про це повідомили у головному управлінні Національної поліції у Хмельницькій області.

Під охороною вони будуть аж до моменту, коли члени дільничних виборчих комісій (ДВК) порахують бюлетені і відвезуть до окружних виборчих комісій.

За словами заступника начальника ГУ НП у Хмельницькій області Валентина Білянського, на Хмельниччині, в день позачергових парламентських виборів 21 липня, працюватимуть 1537 дільничних та сім окружних виборчих комісії.

«Згідно з діючим законодавством, за добу до початку виборів бюлетені мають бути вже на ДВК. Видача розпочалася вчора, 18 липня і ми плануємо, що до вечора сьогодні, 19 липня, усі дільничні виборчі комісії отримають бюлетені і будуть під охороною. Представники ДВК приїжджають на дільниці, перераховують бюлетені, складають їх у сейф. З того моменту дільниця перебуває під охороною працівника поліції, аж до моменту, коли члени дільничних виборчих комісій порахують бюлетені і відвезуть до окружних виборчих комісій», – пояснює Валентин Білянський.

Загалом же представники поліції охороняють виборчу документацію з моменту, коли бюлетені привозять на ДВК і аж до моменту, коли їх пораховані, а також усі необхідні протоколи та інші документи відвозять у Центральну виборчу комісію.

На позачергових виборах народних депутатів, до забезпечення правопорядку на Хмельниччині, за даними правоохоронних органів, буде задіяно 2 200 працівників поліції.  

До теми: На Хмельниччині поліція зафіксувала «чорний піар» і підкуп виборців

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую