ye-logo.v1.2

У Хмельницькому визнали дійсним бюлетень із... 22 позначками

Вибори 4064
Члени ДВК визнали такий бюлетень дійсним
Члени ДВК визнали такий бюлетень дійсним. Фото: Надані мережею ОПОРА

Таке порушення зафіксували представники ОПОРИ.

На виборчій дільниці у Хмельницькому визнали дійсним бюлетень із позначками в квадратах навпроти кожної з 22-х партій. Дільниця №681455 знаходиться на вулиці Курчатовій і один із відвідувачів поставив позначки навпроти усіх партій, які були у списку: біля однієї політичної сили виборець поставив «пташку», а біля інших – хрестики.

За рішення визнати бюлетень дійсним члени комісії проголосували одноголосно. Як пояснила голова комісії, в бюлетені видно волевиявлення виборця.

За словами спостерігачки ОПОРИ, так само вчинили члени комісії і з бюлетенем за кандидатів у одномандатному виборчому окрузі: визнали дійсним бюлетень із позначками навпроти кожного кандидата.

Відповідно до частини 8 статті 85 Закону «Про вибори народних депутатів України» у виборчому бюлетені для голосування у загальнодержавному окрузі виборець робить позначку «плюс» («+») або іншу, що засвідчує його волевиявлення, у квадраті проти назви партії, за кандидатів у депутати від якої він голосує. Виборець може голосувати за кандидатів у депутати лише від однієї партії. У виборчому бюлетені для голосування в одномандатному окрузі виборець робить позначку «плюс» («+») або іншу, що засвідчує волевиявлення виборця, у квадраті проти прізвища кандидата у депутати, за якого він голосує. Виборець може голосувати лише за одного кандидата у депутати.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую