ye-logo.v1.2

Залишилося пів відсотка: на одному з округів Хмельниччини порахували майже всі голоси

Вибори 7571
На Хмельниччині продовжують рахувати голоси виборців
На Хмельниччині продовжують рахувати голоси виборців. Фото: ілюстрація lviv.politeka.net

Кандидат-мажоритарник, який набрав найбільшу кількість голосів уже відомий.

На Хмельниччині вже є перший округ, де підраховано майже сто відсотків голосів. А якщо бути точнішими, то станом на 20.30 за даними ЦВК на одномандатному виборчому окрузі №188 (частина міста Хмельницького, Волочиський, Хмельницький райони) опрацьовано 99,47% протоколів.

Наразі, з 10 тисяч 910 голосів перемагає Самовисуванець Сергій Лабазюк. Йому програла з таким відривом Оксана Бочкарьова від політичної партії «Слуга народу». У відсотковому співвідношенні Сергій Лабазюк набрав 49,69 відсотка, а Оксана Бочкарьова 35,51 відсотка.

Дораховують голоси і на на одномандатному виборчому окрузі №187 (частина міста Хмельницький). Тут вже опрацьовано 98,78 відсотка протоколів. Перемагає висуванець від партії «Слуга народу» Микола Стефанчук з 35,80 відсотками голосів. За ним з відривом у 6,29 відсотка іде кандидат від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Віталій Діденко.

На виборчому окрузі №188 залишилося порахувати пів відсотка голосів.

 

Дораховують голоси і на окрузі №187.

Найповільніше рахують голоси виборців на одномандатному виборчому окрузі №191. Тут наразі пораховано 67.39 відсотка усіх протоколів. 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую