ye-logo.v1.2

Політична реклама «Команда Симчишина» висунула кандидатів у депутати

Вибори 3323
Команда_Симчишина – це об'єднання людей, які змінювали, змінюють і будуть змінювати місто, - зазначив Олександр Симчишин.
Команда_Симчишина – це об'єднання людей, які змінювали, змінюють і будуть змінювати місто, - зазначив Олександр Симчишин.. Фото: Надані пресслужбою партії

18 вересня у Хмельницькому відбулася конференція Хмельницької обласної організації партії «Команда Симчишина».

На конференції присутні делегати висунули кандидатів у депутати до Хмельницької міської, обласної та районних рад на вибори, що відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Кандидати від «Команди Симчишина» – це люди з абсолютно різних сфер діяльності: депутати різних рівнів рад, лікарі, науковці, волонтери, активісти, підприємці, колишні військовослужбовці, комунальники, освітяни, заступники Хмельницького міського голови, юристи, студенти – всі ті, хто кожного дня протягом останніх 5 років працював, щоб зробити Хмельницький сучасним, інноваційним та комфортним. Зміни, що розпочались у Хмельницькому в 2015 році повинні бути продовжені. Саме тому, політична партія «Команда Симчишина» висунула кандидатів до міських рад та буде брати участь у чергових місцевих виборах.

«Команда_Симчишина – це об'єднання людей, які змінювали, змінюють і будуть змінювати надалі місто, середовище навколо себе, змінювати свою Україну», – зазначив у своєму виступі на конференції Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Головне завдання #Команда_Симчишина – це сучасна, заможна й розвинута держава. Тому ми йдемо на вибори, щоб продовжувати зміни. Розраховуємо на підтримку усіх, хто хоче будувати європейську Україну. Переконані, що спільними зусиллями розпочаті зміни будуть продовжені.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую