ye-logo.v1.2

Вибори у карантин: хмельничанам рекомендують прихопити маски та ручки

Вибори 2395
Виборцями рекомендують дотримуватись дистанції та бути в масці
Виборцями рекомендують дотримуватись дистанції та бути в масці. Фото: 24tv.ua

У кого їх не буде – видадуть на вході.

 У місті Хмельницькому 25 жовтня працюватиме 105 звичайних виборчих дільниць, до списку яких внесено 209 398 виборців. Як повідомив начальник відділу ведення державного реєстру виборців Хмельницької міськради Олег Торкало сьогодні, 22 жовтня, під час брифінгу, також будуть діяти спеціальні дільниці у лікувальних закладах для тих виборців, які у день голосування перебуватимуть на стаціонарному лікуванні.

«Попередні списки й запрошення були виготовлені і передані дільничим комісіям 13 жовтня. Всі іменні запрошення комісії мали доставити до виборців. Сьогодні ми видаємо уточнений список. До вечора вони будуть на дільницях. До списків виборців внесено 1800 громадян, які не здатні самостійно пересуватись - до них комісії повинні прийти додому», - каже Олег Торкало.

За його словами, ті особи, які бажають проголосувати вдома, повинні звернутися до п’ятниці у виборчу комісію. Вона розгляне звернення і може включити людину до витягу зі списку тих, хто голосує вдома.

«Якщо хмельничанин прийшов на виборчу дільницю і не знайшов себе у списках, потрібно уважно ще раз передивитись сусідні аркуші. Якщо прізвище відсутнє, то телефонуйте до державного реєстру виборців Хмельницької міської ради за телефонами (0382)-72-08-19 та (0382)-65-64-50. Ми по кожному випадку з'ясуємо ситуацію і порекомендуємо, де виборець зможе проголосувати», - додав керівник.

Згідно із санітарно-епідеміологічними нормами, кожна людина, яка прийде на дільницю, має бути одягнена у маску. Рекомендують також взяти із собою власну ручку, адже в кабінках для голосування їх не буде. Хто забуде або з якихось інших причин не матиме маски чи ручки, їх видадуть при вході на дільницю.

Загалом для забезпечення громадян необхідним, із бюджету міста виділили понад 200 тисяч гривень, за які закупили понад 50 тисяч медичних масок, 30 тисяч ручок, 2 400 пар медичних рукавиць, 35 безконтактних термометрів, 120 літрів деззасобів, 116 літрів білизни для обробки поверхонь. Кожні дві години на дільниці дезінфікуватимуть ручки, поруччя та столи, кожні чотири години — митимуть підлогу.

Дозволена відстань між членами комісії має бути понад один метр. Кількість осіб, які можуть стояти до одного стола – не більше трьох.

Читайте також: Вибори в умовах коронавірусу: уряд затвердив протиепідемічні заходи на день голосування

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую