ye-logo.v1.2

Інна Ящук пройшла тест на поліграфі. Олександр Симчишин - не з'явився Політична реклама

Вибори 4455
Кандидатка в мери зазначила, що їй нічого приховувати. Вона відкрита та чесна.
Кандидатка в мери зазначила, що їй нічого приховувати. Вона відкрита та чесна.. Фото: надані пресслужбою кандидатки Інни Ящук

Тест кандидатка на посаду голови міста Хмельницького проходила вчора, 22 жовтня.

«Беручи на себе відповідальність балотуватися на посаду Хмельницького міський голова, вважаю своїм обов'язком пройти тест на поліграфі. Переконана: кожна людина, яка претендує на високі посади, має перед громадою, перед громадянами, перед власною честю і гідністю довести, що вона достойна бути обраною», – вважає Інна Ящук.

Нагадаємо: мотивом викликати Олександра Симчишина, діючого міського голову Хмельницького, пройти поліграф став сюжет на центральному телеканалі про побиття місцевого журналіста, який розслідував корупційні справи в діяльності міської ради.

«Городяни повинні отримати відповіді на запитання. Знаю, що кримінальні справи розслідуються, а хмельничани уже 25 жовтня повинні робити вибір. Тому я запросила Олександра Сергійовича пройти тест», – додала кандидатка.
Спеціаліста-поліграфолога обрали з «Всеукраїнської асоціації полі графологів». Володимир Ведмідь у цій галузі працює вже понад шість років, і є виконавчим директором зазначеної асоціації.

«Тест тривав дві години, близько двохсот питань - це стандартна процедура дізнатися чи людина не бреше. Запитання різного характеру: корупційні дії, отримання відкатів, хабарів, формування доходів тощо. Також були питання щодо мотивів йти на вибори мера та дій в минулому – наркотична, алкогольна і ігрова залежність. Такі ж питання ми мали поставити і Олександру Симчишину», – розповів поліграфолог.

Інна Ящук зізнається, що було важко як морально, так і фізично.

«Для мене це було, насправді, дуже серйозне випробування. Дві години, майже не рухаючись, відповідати на питання за голосування в обласній раді, за прийняття хабаря, за прийняття рішень. Реально: в уяві починаєш аналізувати: що і коли з тобою було і, думаю, що техніка на це дуже чітко зреагувала, тому що на мені було дуже багато різних датчиків», – розповіла Інна Ящук.

Кандидатка вважає, що такі тести повинні проходити люди, яких призначатимуть у міську раду на керівні посади.
Аналіз результатів тривав дві години, їх точність межує від85 до 97 відсотків.

За словами спеціаліста-поліграфолога Володимира Ведмідя, результати дослідження є конфіденційними. Втім, за згодою замовника дослідження, їх можна оприлюднити.

Кандидатка в мери зазначила, що їй нічого приховувати. Вона відкрита та чесна. Тому надала результати дослідження в друкованому варіанті, юридично завірені.

В документі сказано, що Ящук Інна говорить правду про те, що за час депутатства в Хмельницькій обласній раді вона не отримувала хабарі, відкати, не приймала участь в схемах розкрадання коштів.

Головний мотив участі у виборах мера - випробувати свої сили і дати поштовх в розвитку міста Хмельницького.
Фото документу, який засвідчує результати дослідження додається до публікації.

Фото документу, який засвідчує результати дослідження додається до публікації
Фото документу, який засвідчує результати дослідження додається до публікації
Фото документу, який засвідчує результати дослідження додається до публікації

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую