ye-logo.v1.2

Юлія Тимошенко у Хмельницькому – про коронавірусну постанову, обов’язкові виплати і реальну ситуацію із ковідом Політична реклама

Вибори 2891
Юлія Тимошенко: Ці вибори 25 жовтня – це не лише вибори місцевих рад, але й вибори довіри, або недовіри тому курсу, який обрав Президент
Юлія Тимошенко: Ці вибори 25 жовтня – це не лише вибори місцевих рад, але й вибори довіри, або недовіри тому курсу, який обрав Президент. Фото: надні пресслужбою партії

Візит на Хмельниччину лідерка Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» розпочала з відвідин Хмельницької інфекційної лікарні.

Юлія Тимошенко поділилася враженнями і реальною картиною, яка насправді є у лікарні, а не ту, про яку розповідає влада.

За її словами, у Хмельницькій інфекційній лікарні завантаженість ліжок – 130-140 відсотків, а медзаклад не здатний приймати великий потік важкохворих людей на коронавірус.

«Медики працюють на межі своїх можливостей. І, я думаю, ні у кого немає сумнівів, що в Україні реальна кількість захворювань і летальних випадків значно більша, ніж та, яку показує статистика. А все через те, що люди не до обстежені у селах та районах, відсутній доступ до безкоштовного лікування. А коли я поцікавилася, скільки коштів покриває держава, лікуючи у стаціонарі хворих на COVID-19, мені сказали – лише 30% від потреби. Нація кинута напризволяще! При цьому майже всі бюджетні кошти, виділені на боротьбу з коронавірусом, закопані у дороги або лежать на рахунках Держказначейства і не використовуються», – каже Юлія Тимошенко.

Вона зазначила, що завдяки зусиллям парламентської фракції «Батьківщина» і колег, які об’єдналися, цього тижня Верховна Рада ухвалила постанову №4228 про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби.

Постанова передбачає:

- Відкриття єдиної гарячої лінії для повідомлення про симптоми коронавірусу та виклику невідкладної бригади допомоги;
- Безкоштовне проведення тестування вдома мобільними бригадами або бригадами швидкої допомоги;
- Забезпечення безкоштовними ліками хворих на коронавірус з коригуванням протоколу під найбільш ефективне лікування;
- Проведення 100 тисяч ПЛР-тестів на добу;
- Створення у кожній лікарні та пункті швидкої допомоги запасів мінімум на 30 діб усього необхідного для лікування: кисню, ліків та необхідних захисних засобів;
- Відновлення державної санітарно-епідеміологічної служби та забезпечення стратегічної системи захисту України від епідемій.

Документ також передбачає обов’язкову виплату усім медикам, медичному та немедичному персоналу 300% до місячного окладу, а не «посекундну тарифікацію». У постанові прописане і введення обов’язкового медичного страхування для медиків і виплат у розмірі 15 прожиткових мінімумів. Адже ситуація з медпрацівниками сьогодні – катастрофічна! За словами лідери «Батьківщини», від початку пандемії коронавірусу у Хмельницькій інфекційній лікарні звільнилося 50 медсестер і молодшого персоналу.

Розкритикувала Юлія Тимошенко і проєкт бюджету, який подали на розгляд парламенту. Вона зазначила, що суми виведених з України грошей в рази перевищують мільярдні запозичення, на які житиме країна.

«З України виведено 225 мільярдів гривень. Це встановив Державний аудит НАК «Нафтогаз». Але якщо ми повернемо ці гроші, з усіх державних монополій заберемо прибуток так, як це раніше забирали, закриємо колосальну контрабанду, яка йде через кордон України, то зможемо наповнювати бюджет країни коштами. А зараз в України немає бюджету. 702 мільярди гривень – це заплановані запозичення, а значить безперервний конвеєр створення боргів», – зазначила Юлія Тимошенко і додала, що влада перетворює Україну на фінансового наркомана.
Саме тому, на думку лідери ВО «Батьківщина», треба змінювати стратегію розвитку і курс країни вже зараз, на місцевих виборах, бо через 3,5 років може бути пізно.

«Ці вибори 25 жовтня – це не лише вибори місцевих рад, але й вибори довіри, або недовіри тому курсу, який обрав Президент – курсу на здачу всіх ресурсів України. Ми що українці, за це? Ні. Тому важливо прийти на виборчу дільницю, дотримуючись всіх необхідних заходів безпеки та проголосувати. Бо це шанс не лише привести фахових і відповідальних людей до керівництва місцевими громадами, а й змінити хибний курс країни», – закликала хмельничан Юлія Тимошенко і зауважила, що не варто дивитися на симпатичні обличчя, чи популярних людей, обирати не емоційно, а розумом. І вже 25 жовтня ми можемо розпочати процес відновлення країни.  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую