ye-logo.v1.2

У Хмельницькому роздавали «набори для безпечного голосування» з прізвищем кандидата в депутати

Вибори 3530
До складу наборів, повідомляють спостерігачі, входить маска і ручка
До складу наборів, повідомляють спостерігачі, входить маска і ручка. Фото: Володимира Гординського

Про це повідомляють спостерігачі громадянської мережі ОПОРА.

Поблизу виборчих дільниць у Хмельницькому роздавали «набори для безпечного голосування». На пакуванні набору – прізвище кандидата в депутати Хмельницької міської ради. Про це повідомляють спостерігачі громадянської мережі ОПОРА.

«До ОПОРИ надійшло понад 10 повідомлень про те, що біля виборчих дільниць міста невідомі люди роздають набори для голосування від громадської організації та з вказівкою прізвища кандидата на пакуванні», - зазначають в ОПОРІ.

Додають, що спостерігачі зафіксували випадки роздачі наборів «для безпечного голосування», як вказано на листівці в наборі, при вході до дільниці №681518, що в мікрорайоні Ракове, а також поблизу дільниць №681559, №681451, №681450, на вул. Залізняка, 14/1, в мікрорайоні Озерна.

«До складу наборів, повідомляють спостерігачі, входить маска і ручка. На листівці, вкладеній в пакет з набором, окрім назви громадської організації «Мрія хмельничан», зазначене прізвище кандидата, який балотується в депутати Хмельницької міської ради та є власником торгової марки «Мрія», під якою в Хмельницькому працює мережа піцерій», - повідомляють в ОПОРІ.

Також додають, що у мікрорайоні Ракове поліцейський, присутній на дільниці, затримав чоловіка, який роздавав набори, та викликав слідчо-оперативну групу. Поблизу дільниць в мікрорайні Озерна поліція складає протокол.

Читайте також: На Хмельниччині стартували місцеві вибори-2020: спостерігачі повідомляють про перші порушення

До складу наборів із листівкою, де було зазначере прідвище кандидата в депутати, входить маска і ручка

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую