ye-logo.v1.2

Вибори: майже половина повідомлень до правоохоронців – про всеукраїнське опитування - поліція

Вибори 2340
До поліції надійшло 25 повідомлень зі скаргами від громадян щодо проведення всеукраїнського опитування
До поліції надійшло 25 повідомлень зі скаргами від громадян щодо проведення всеукраїнського опитування. Фото: ілюстративне Наталі Гарматюк

До відділів та відділень органів Нацполіції надійшло 59 повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом.

У день виборів до правоохоронців надходять скарги щодо можливих порушень виборчого процесу. Про це повідомляють в ГУ Нацполіції області.

«Станом на 15:00 до органів поліції надійшло 59 повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. Серед них – 25 повідомлень зі скаргами від громадян щодо проведення всеукраїнського опитування. Також є повідомлення про можливе проведення агітації (по них наразі проводиться перевірка), одне повідомлення про те, що член комісії допомагав заповнювати виборцю бюлетень. Під час перевірки зясувалося, що така домога виражалася у роз’ясненні як правильно заповнювати бюлетень» - розповів заступник начальника ГУ НП Валентин Білянський.

Крім того, є звернення до поліції щодо проведення голосування на дому та про нестачу бюлетенів, по яких також проводиться перевірка.

«Окрім того, правоохоронці отримали два повідомлення щодо надавання виборцям масок та ручок від одного з кандидатів. Ці факти підтвердилися Наразі складено два адміністративні протоколи за статтею 212 зі значком 10 – порушення обмежень щодо ведення передвиборчої агітації. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу в розмірі 3400-5200 гривень», - зазначив Валентин Білянський.

Читайте також: На одній з дільниць в Хмельницькому поскаржилися на п’яного голову комісії - поліція

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую