ye-logo.v1.2

У Шепетівці вимагають перерахувати голоси на виборах міського голови

Вибори 2663
Чи будуть перераховувати голоси у Шепетівці, вирішуватиме територіальна виборча комісія
Чи будуть перераховувати голоси у Шепетівці, вирішуватиме територіальна виборча комісія. Фото: автора

До територіальної виборчої комісії надійшли скарги і вимога перерахувати голоси.

Про це заявив один із кандидатів на посаду міського голови Шепетівки Віталій Бузиль. Цю ж інформацію підтвердив і виконуючий обов’язки голови Шепетівської міської територіальної виборчої комісії Сергій Месь.

За словами Віталія Бузиля, після того, як усі дільничні виборчі комісії порахували бюлетені, територіальна виборча комісія розпочала безперервне засідання. Згодом зробили технічну перерву.

«У вівторок, 27 жовтня поступили скарги від представників кандидата конкурента про те, що нібито на якихось дільницях були помічені факти вкидування не по одному, а по два бюлетеня. При чому, що у день виборів жодних скарг не було. До скарг ніби то додані акти, які не зареєстровані. У нашому штабі робили паралельний підрахунок і за його результатами я отримав майже дві з половиною тисяч голосів. Розрив із наступним кандидатом на посаду у 470 голосів. При тому, що проголосували близько 10 тисяч виборців і було одинадцять кандидатів, то це суттєва різниця», – каже Віталій Бузиль.

Виконуючий обов’язки голови комісії неохоче коментує ситуацію. Каже, прокоментував уже багато разів і немає чого додати. Але коротко пояснив, що до ТВК заяви дійсно надійшли і сьогодні комісія вирішить, чи буде перерахунок.

«Ситуація склалася така, що ми ще й досі вводимо дані у систему ЦВК, яка складно працює по всій країні. Заяви на перерахунок голосів справді є. Буде засідати комісія і вирішувати, чи проводити перерахунок», - коротко прокоментував Сергій Месь і додав, що результати повідомить завтра зранку. 

Читайте також: У Кам’янці-Подільському жінку підозрюють у спробі викрасти виборчу документацію

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую