ye-logo.v1.2

Позбавляємося від головного болю

Здоров'я 2508
Фото: http://skidki.newsproject.ru/

Регулярні головні болі та мігрені зустрічаються у 12% людей. Тобто, до них схильний, як мінімум, кожен десятий.

 Зазвичай головний біль виникає тоді, коли головний мозок вже не в змозі справлятися з тією кількістю завдань, які людина на себе бере. Так чинять відмінники – люди, які вважають, що повинні встигати абсолютно все й робити це найкращим чином! Згадуйте про це, перш, ніж із головою зануритися в роботу, а також – при складанні планів.
Економте енергію. Сон – стан, при якому головний мозок накопичує необхідну йому енергію. При цьому виспатися про запас не можна: акумулювання має відбуватися щоночі. І що важливо – рівно стільки часу, скільки потребує конкретно ваш організм. Не можете самостійно прокинутися о 6.00? Почніть лягати спати раніше.
Жодних стимуляторів! Чай, кава, какао, алкоголь, шоколад – без цих енерджайзерів мало хто обходиться. Особливо, хто з ранку до вечора крутиться, як білка в колесі. Але задумайтеся: звідки ці продукти черпають для вас енергію? Вони «добувають» її з вашого ж виснаженого головного мозку, який ви нібито намагаєтеся підживити. Тому ці напої та продукти варто вживати не частіше одного разу на тиждень (алкоголь – у два тижні).
Глюкоза для головного мозку – джерело сил. Коли її рівень падає, зростає кількість норадреналіну. І в надлишку ця речовина вимотує головну частину центральної нервової системи – мозок. Підтримувати рівень цукру в крові просто: потрібно їсти 4-5 разів на день невеликими порціями.
Проблеми – це двигун. Все наше життя не стоїть на місці завдяки проблемам. А щоб виконання завдань не викликало стресу, важливо щоразу відповідати собі на запитання: «Що я бачу позитивного в цій ситуації?». І обов’язково знаходити відповідь.
Живіть з усмішкою. Часто люди мислять суб’єктивно. А хтось вічно незадоволений, хоча об’єктивних причин для цього немає. Все це призводить до психо-емоційної перенапруги. А вона – провокатор мігрені. Виправити таке мислення допоможе медитація усмішки. Її можна практикувати скільки завгодно протягом дня. Але щоранку – обов’язково. Усміхайтеся своєму невдоволенню, проблемі або своїм недолікам.
Рухайтеся! Фізичні навантаження гармонізують діяльність нервової системи. Тому вони повинні бути в розпорядку вашого життя. Лише уникайте далеких дистанцій, високих швидкостей, віджимань і стрибків. Навантаження теж мають бути помірними. Фізична перевтома може спровокувати головний біль.
КОЛИ ПОРА ДО ЛІКАРЯ?
Якщо напади головного болю трапляються частіше двох разів на місяць або тривають декілька годин поспіль, вам потрібна консультація невропатолога.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую