ye-logo.v1.2

У Хмельницькому національному університеті відкрили курси долікарської допомоги (ФОТО)

Здоров'я 5926

Пройти навчання може кожен бажаючий та абсолютно безкоштовно.

Кафедра практичної психології та педагогіки Хмельницького національного університету організувала курси долікарської допомоги. Записатися може кожен, головне бажання.

“Багато хто раніше вивчав невідкладну чи першу медичну допомогу, але з часом призабув, можливо, хтось і взагалі не отримував таких знань. Тому, враховуючи ситуацію в країні, відкрили курси з долікарської допомоги, - розповідає кандидат медичних наук, доцент кафедри практичної психології та педагогіки Хмельницького національного університету Віталій Кабашнюк.

У понеділок, 5 травня, пройшла перша лекція, проте хмельничани мають можливість записатися на курси на наступному занятті, яке буде у четвер, 8 травня.

“Курси триватимуть 20 годин. Заняття відбуватимуться у понеділок та четвер по дві години кожне протягом п'яти тижнів. Якщо ви пропустили першу лекцію, то нічого страшного у цьому немає, можна прийти на наступну. У цей четвер розглядатимемо реанімаційні заходи”, - каже Віталій Кабашнюк.

Лекції з курсу долікарської допомоги проходять у третьому корпусі Хмельницького національного університету у 407 аудиторії у понеділок та четвер, початок о 17:40.

Автор Маша Гилюк.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую