ye-logo.v1.2

Більше 600 осіб звернулося у хмельницькі травмпункти упродовж минулого тижня

Здоров'я 1889 1
Через погодні умови кількість дещо збільшилась
Через погодні умови кількість дещо збільшилась. Фото: з архіву

Серед них 221 дитина.

Упродовж минулого тижня усю Хмельниччину буквально засипало снігом. Замети ускладнювали рух не тільки транспорту, а й пішоходів. У міських травпунктах та лікарнях кажуть, що в цей період збільшилась кількість пацієнтів, які травмувались на вулиці.

“До міського травмпункту звернулось упродовж минулого тижня 478 осіб. Найбільше пацієнтів було 15 листопада, коли почалась ожеледиця і було слизько, тоді ми зафіксували аж 90 постраждалих. Вже 16 листопада їх було 66, а 17 і 18 листопада по 73. Причиною значної частини звернень був вуличний травматизм. Звертались в основному через пошкодження верхніх кінцівок. Це були люди старшого віку, від 50 років. Молодь в основному мала травми пов'язані із заняттям спорту”, - зазначає завідувач травмпунктом Руслан Колєсніков

До травмпункту дитячої міської лікарні минулого тижня звернулась 221 дитина. Кажуть, що в основному дітлахи травмували руки. Знову ж таки, причина — погіршення погодніх умов.

“У районну лікарню поступило із переломами, вивихами нижніх кінцівок близько 20 пацієнтів. У порівнянні з минулим тижнем, коли не було снігу, то кількість пацієнтів збільшилась лиш на кілька чоловік. Очікували більше. Вік постраждалих різний, були і діти, і дорослі, і люди старшого віку”, - зазначає виконувач обов'язків лікаря травматола ЦРЛ Микола Щенсневич.


 

Коментарі:

МРТ КТ Хмельницький 18.05.2017 22:30

https://xn----ttbeqkc.xn--j1amh/ Медичний центр МРТ КТ Ультрадіагностика 0671200165 або 654065

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую