ye-logo.v1.2

На Хмельниччині очікують спалаху захворюваності на кір

Здоров'я 2748
Мешканцям області рекомендують проводити щеплення від кору
Мешканцям області рекомендують проводити щеплення від кору. Фото: promedical.com.ua

Епідситуація щодо цієї хвороби в країні загострюється.

 Зважаючи на підйом захворюваності на кір в інших областях, на Хмельниччині також є висока ймовірність його поширення. Тому медики активно рекомендують населенню проводити щеплення. Про це йшлося на селекторній нараді з регіонами у Міністерстві охорони здоров’я України, повідомляють в ОДА.

«Епідситуація щодо кору в України загострюється внаслідок розповсюдження хвороби з Румунії та початку циклічного підйому цієї хвороби на нашій території. Враховуючи близькість до областей, де хвороба набула поширення, Хмельниччині варто бути готовою до захворювання населення на кір», - повідомляють в облдержадміністрації.

Заступник директора департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Тетяна Косовська підтвердила, що у нашій області вакцини від кору цілком достатньо. Тим більше, що, за інформацією МОЗ, наприкінці місяця має надійти додаткова партія вакцини.

Як відзначають медики, на сьогодні Україна повністю забезпечена якісною вакциною «Пріорікс» виробництва Бельгії. Вакцинації підлягають діти 1-2 років життя з подальшою ревакцинацією у 6-7 років. Мешканцям області рекомендують проводити щеплення від цієї недуги у центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання дитини.

Довідково: у Хмельницькій області надзвичайно висока захворюваність на кір реєструвалась у 2006 році, коли захворіло понад 1,5 тисячі людей. У наступні роки ця недуга в області не фіксувалась, а у 2012 році на кір захворіли 246 осіб, у 2013 році – 208, 2014 році – 232 особи, з них 90 дорослих.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую