ye-logo.v1.2

У Нетішині планують відкрити кардіоцентр

Здоров'я 3386
Андрій Кланца приїхав до Нетішина 19 липня
Андрій Кланца приїхав до Нетішина 19 липня. Фото: зі сторінки виконкому міськради у Фейсбуці

Необхідно зробити ремонт, підготувати спеціалістів, а ще – закупити обладнання.

 Допомагати більше пацієнтам з кардіозахворюваннями планують у Нетішині. Там заговорили про відкриття місцевого кардіоцентру. Про це йшлося під час зустрічі з Андрієм Кланцою - головним лікарем Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру, повідомляють у міськраді.

Кардіохірург Андрій Кланца зазначив, що у Нетішині є величезні можливості для створення в майбутньому на базі спеціалізованої медико-санітарної частини кардіоцентру навіть регіонального рівня. А на даний час краще приїжджати до Хмельницького, бо там надають безкоштовну допомогу будь-якому мешканцю області, що стосується кардіохірургії. 

«Дуже важливо, аби пацієнт спочатку отримував допомогу на місці. Аби тут надавати допомогу тим, кого необхідно терміново доставити до обласного центру, треба також підготувати фахівців і мати нове та найнеобхідніше обладнання», - зазначив лікар Кланца.

На це керівник міста Олександр Супрунюк запевнив, що перші вагомі кроки в цьому напрямку вже робляться – зовсім нещодавно за кошти з міського бюджету закуплено новий УЗД-апарат для діагностики не лише кардіологічних захворювань. Є плани для надання комплексної допомоги та навчання нетішинських лікарів у Хмельницькому, аби вони змогли попередньо вести хворого. Аби підготуватись до роботи кардіоцентру, необхідно зробити ремонт, підготувати спеціалістів, а ще – закупити обладнання.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую