ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

"Слизький" Хмельницький: як не потрапити в травмпункт

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 1162
Вчора до хмельницького травпмункту звернулося 70 хмельничан, 30 з них впали на вулиці
Вчора до хмельницького травпмункту звернулося 70 хмельничан, 30 з них впали на вулиці. Фото: zz.te.ua

Медики фіксують збільшення випадків вуличного травматизму.

В суботу та неділю – дощ, а в понеділок – різке зниження температури. Саме це, за словами завідуючого травматологічного центру Хмельницької міської лікарні Руслана Колеснікова, стало причиною збільшення випадків вуличного травматизму.

«Якщо за вихідні до нас зверталося до 45 осіб, то в понеділок вже 70. Біля 30 пацієнтів постраждало внаслідок падіння на вулиці, а 15 з них мали переломи та пішли додому з загіпсованими рукою чи ногою», - каже медик.

Аби не потрапити в травмпункт, Руслан Колесніков радить слідкувати за прогнозами погоди та обирати маршрути пересування переважно по таких тротуарах, які комунальники посипають сумішшю.

"Для того, щоб убезпечити себе від падіння, жінкам не потрібно носити взуття на високих підборах, адже це значно підвищує ймовірність падіння та отримання травм. Для того щоб підошва не ковзала можна на до неї приклеїти наждачний папір або пластир. Звичайно, потрібно остерігатися різких спусків, тому що там не рідко діти влаштовують ковзанки і, відповідно, дуже небезпечно ходити», - радить Руслан В’ячеславович.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята