ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

Хмельниччина отримала майже 2 тисячі доз вакцини від сказу

Ірина ОЛІЙНИК Здоров'я 903
Вартує вакцина, яку отримала Хмельниччина, більше семисот тисяч гривень
Вартує вакцина, яку отримала Хмельниччина, більше семисот тисяч гривень. Фото: 05447.com.ua

Вакцину, повідомляє МОЗ, направили до регіону.

Антирабічні вакцини, що призначені для профілактики та лікування сказу у дітей та дорослих, були закуплені та доставлені Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за кошти державного бюджету. Ці вакцини вироблені у Франції, мають сертифікат якості GMP та є прекваліфікованими ВООЗ.

За інформацією МОЗ на Хмельниччину виділили 1877 доз вакцини на загальну суму 713 284 тисячі гривень. Загалом Україна закупила понад 39 тисяч доз вакцин для профілактики сказу.

Нагадаємо, що сказ – це гостра інфекційна хвороба, що вражає центральну нервову систему. Джерелом вірусу сказу є різні хижі та домашні тварини. Вірус передається від хворих тварин через укус або ослинення шкіри чи слизових оболонок, особливо якщо на них є мікротравми. Тому антирабічну вакцину застосовують для первинної імунізаціі? людеи?, які були в контакті або були вкушені скаженими, підозрілими на сказ або невідомими тваринами. Подальша ревакцинація проводиться згідно зі схемою лікувально-профілактичної імунізації.

Також антирабічною вакциною проводять профілактичну імунізацію людям, робота яких пов'язана з ризиком зараження: співробітникам лабораторіи?, які працюють з вуличним вірусом сказу, ветеринарам, мисливцям, лісникам та іншим.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую