ye-logo.v1.2
15 Листопада, 2019

На Хмельниччині декілька тисяч батьків відмовилися від вакцинації дітей

Андрій ЯЩИШЕН Здоров'я 5276
В області щепили проти кору лише трішки більше половини дітей із запланованої кількості. Головна проблема — відмова батьків
В області щепили проти кору лише трішки більше половини дітей із запланованої кількості. Головна проблема — відмова батьків. Фото: ілюстративне tamsugiadinh.vn

Про ситуацію з вакцинацією проти кору розповіли під час засідання комісії облдержадміністрації.

Вчора, 14 серпня, директор Департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації Яків Цуглевич під засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій розповів про ситуацію з вакцинацією хмельничан.

За інформацією пресслужби Хмельницької облдержадміністрації, за рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України в області був сформований календарний план заходів для посилення імунізації пороти кору. Впродовж квітня-червня цього року було заплановано вакцинувати 27 тисяч 891 людину. Переважна кількість — діти. З дорослих під заплановані заходи підпадали працівники закладів освіти та студенти.

Календарний план у Хмельницькій області був виконаний на понад 71 відсоток. Загалом у цей період щеплення отримали 19 тисяч 836 мешканців області. Зокрема, 8 тисяч 607 дітей та 11 тисяч дорослих. Таким чином, план щодо щеплення дітей, був виконаний лише на понад 50 відсотків.

«Наразі, в області не щепленими залишились 6 тисяч 363 дитини. З них 6 тисяч 150 - через відмову батьків. З них за медичними протипоказами щеплення не отримали 213 дітей», — повідомляють у Хмельницькій ОДА.

Найменше щепленнями вдалося охопити однорічних дітей у Сатанівському, Теофіпольському, Городоцькому, Красилісвському та Білогірському районах.

Читайте також: Які медичні довідки потрібні дитині до 1 вересня для школи та садочка

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую