ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничани все частіше хворіють гострими кишковими інфекціями

Здоров'я 1906
За липень-серпень зросла й кількість захворювань хмельничан на сальмонельоз
За липень-серпень зросла й кількість захворювань хмельничан на сальмонельоз. Фото: ілюстративне zik.ua

Більшість захворілих — діти.

Впродовж останніх восьми місяців в обласному центрі зареєстровано понад шістсот випадків захворювання гострими кишковими інфекціями, що перевищує показники торішнього періоду. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України.

За інформацією цієї установи, якщо торік у цей період в Хмельницькому гострими кишковими інфекціями захворіла 551 людина, то за вісім місяців 2019-го — зареєстровано 634 випадки. Серед них 389 дітей та 245 дорослих.

«Фіксується ріст захворюваності на 14 відсотків в основному через ротавірусні інфекції. Їх було зареєстровано 278 випадків. У віковій структурі захворюваність дітей становить: до 1 року — 56 випадків, 1-4 роки — 226 випадків, 5-9 років — 65 випадків, 10-14 років — 18 випадків, 15-17 років — 24 випадків», — повідомляють в обласному лабораторному центрі.

Також медики повідомляють, що у більшості з цих випадків факторами передачі гострих кишкових інфекціях стали молочні та м’ясні продукти, овочі, фрукти й готові кулінарні вироби.

«За липень-серпень зросла й кількість захворювань хмельничан на сальмонельоз. Зокрема, в обласному центрі у цей період було зафіксовано 62 випадки сальмонельозу — захворіли 23 дитини й 39 дорослих. Всі випадки пов’язані з вживанням недостатньо термічно обробленого курячого м’яса та яєць», — зазначають у Хмельницькому обласному лабораторному центрі.

Читайте також: На Хмельниччині з’явилася сироватка проти дифтерії

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую