ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

Облаштовувати хоспіс у Хмельницькому допомагають благодійники та підприємці

Здоров'я 920
Планується, що хоспіс займе другий та цокольний поверхи приміщення
Планується, що хоспіс займе другий та цокольний поверхи приміщення. Фото: mistotv.com

В управлінні охорони здоров’я планують, що заклад запрацює до березня наступного року.

Наразі триває процес перетворення у комунальне підприємство колишнього протитуберкульозного диспансеру, який перепрофільовано у хоспіс. Наразі йде його облаштування. В управлінні охорони здоров’я планують, що заклад запрацює до березня наступного року, а з квітня, як заклад паліативної допомоги, фінансуватиметься з Національної служби здоров'я України.

Перед тим у медзаклад потребує ремонту та обладнання. Планується, що хоспіс займе другий та цокольний поверхи диспансеру. Там необхідно перебудують палати та санвузли. В управлінні кажуть, що аби вчасно облаштувати заклад зараз працюють з благодійними організаціями та підприємцями.

«Нещодавно ми отримали допомогу з-за кордону від релігійної організації. Це функціональні ліжка, візки, милиці та підіймач для переміщення пацієнтів. Зараз ведемо перемовини ще з однією організацією. Обладнання для хоспісу досить дорого вартісне. Але поки що намагаємось облаштовувати його без бюджетних коштів», - коментує Борис Ткач, начальник управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради.

Окрім цього, в приміщенні потрібно провести і ремонтні роботи. Їх погодилась зробити місцева будівельна фірма.

«В першу чергу потрібно зробити реконструкцію санвузлів. Там вони зроблені для хворих, які можуть вільно пересуватися, а в хоспісі буде багато маломобільних пацієнтів. Тому санвузли мають передбачати їх використання всіма групами пацієнтів. Також плануємо, що будуть душові. Ці ремонтні роботи нам пообіцяла виконати місцева будівельна організація», - пояснює Борис Ткач.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую