ye-logo.v1.2

Соціальні заклади Хмельниччини отримали медичне обладнання від закордоних благодійників

Суспільство 1360
Обладнання не нове, але у хорошому стані
Обладнання не нове, але у хорошому стані. Фото: МТРК Місто

Понад 10 тон медичного обладнання розподілили між медичними установами та соціальними центрами.

Соціальні заклади Хмельниччини отримали гуманітарно допомогу від шведської організації «Армія спасіння». Благодійники передали понад 10 тон медичного обладнання. У переліку функціональні ліжка, візки, милиці, підйомник для переміщення пацієнтів, ковдри, матраци та подушки. Все це розподілять між Хмельницькою обласною лікарньою, військовим шпиталем, хмельницьким хоспісом та територіальними центрамии соціального обслуговування Хмельницькому і Ярмолинцях.

Доставити вантаж в Україну допомогла міжнародна благодійна організація “Час служити”. Як розповів виконавчий директор благодійної організації Андрій Шпигунов для МТРК «Місто», обладнання яке передали вже було у вжитку, але все у хорошому стані.

«Вантаж перевіряється на складах організації «Армія спасіння» і надсилається у доброму стані, якщо є якісь поломки, то обладнання спочатку ремонтують. Загалом обладнання потрапляє до нас із закордонних соціальних і медичних закладів. Вони змінюють обладнання приблизно раз на три роки», - розповів журналістам Андрій Шпигунов.

Отримувачем у Хмельницькому стала християнська церква “Зоря життя”. Зараз вантаж розподіляють по соціальним закладам Хмельниччини. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую