ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

«Більше половини хворих на грип, мають ускладнення», - лікар

Здоров'я 2013
На Хмельниччині зростає рівень захворюваності на грип та ГРВІ
На Хмельниччині зростає рівень захворюваності на грип та ГРВІ. Фото: stock.adobe.com / Du?an Zidar

На Хмельниччині збільшуються кількість тих, хто занедужав.

За минулу добу до Хмельницької міської інфекційної лікарні госпіталізували 40 осіб, у більшості з яких діагностовано ГРВІ та грип. Про це повідомила головний лікар лікарні Оксана Піддубна, на слова якої посилається пресслужба Хмельницької облдержадімінстрації.

Наразі в Хмельницькій міській інфекційній лікарні перебувають 188 хворих, з яких 111 із клінічним діагнозом «грип», один із них – в реанімації із важким перебігом недуги. За словами Оксани Піддубної, більше половини хворих на грип мають ускладнення у вигляді пневмонії.

«Оксана Піддубна підкреслила, що вакцинуватися від грипу не пізно навіть у розпал підвищення епідемічного рівня хвороби. А за появи перших ознак недуги (високої температури, що не збивається, ломоти в тілі, сильного головного болю, нудоти, кашлю та нежитю) – не зволікати і терміново звертатися до свого лікаря», - повідомили в Хмельницькій ОДА.

Нагадаємо, що через високий рівень захворюваності на Кам’янеччині, Нетішині, Старокривінській ОТГ, Шепетвщині та Ярмолинеччині призупинили навчальний процес. У Хмельницькому також зачинені більшість шкіл.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую