ye-logo.v1.2

У сусідній області підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом (ОНОВЛЕНО)

Здоров'я 4865
Лабораторно підтверджено 5 випадків COVID-19
Лабораторно підтверджено 5 випадків COVID-19. Фото: pixabay.com

Загалом зафіксовано п'ять випадків в Україні.

Станом на 9:30 16 березня в Україні лабораторно підтверджено 5 випадків COVID-19. Як повідомляє Центр громадського здоров’я України на сторінці у фейсбуці, ще два випадки хвороби підтвердили у Чернівецькій області. На Хмельниччині, станом на 10.00, не зафіксовано хворих на коронавірус.

«За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 5 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (4) та Житомирська (1) області. Загалом вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України дослідила більше 500 зразків», - йдеться у повідомленні.

ОНОВЛЕНО. Як повідомляє "Уніан", одна з інфікованих жінок повернулася впродовж інкубаційного періоду з Італії. Наразі всі особи, з якими вона близько контактувала, ізольовані в умовах стаціонару. Друга жінка останнім часом не виїжджала з України, але контактувала з лабораторно підтвердженим хворим на коронавірус. Раніше вона була госпіталізована із симптомами гострого вірусного захворювання, контактувала з хворим на коронавірусну інфекцію. Пацієнтку обстежували і надавали медичну допомогу в умовах ізоляції.

Щоб не захворіти:
- Уникайте контакту з людьми із симптомами ГРВІ. Мінімальна дистанція — 1,5 метра.
- Не торкайтеся свого обличчя, зокрема очей, носа та рота.
- Термічно обробляйте продукти. Не їжте сире м'ясо, м'ясні субпродукти та яйця.
- У разі появи перших симптомів ГРВІ невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря.

У Центрі громадського здоров'я додають, що звичайне миття рук попереджає зараження не лише новою коронавірусною інфекцією, а й низкою інших небезпечних захворювань. Мити руки варто 20 — 40 секунд теплою водою з милом або обробити антисептиком, вміст спирту в якому не менше 60%. Медична маска не захищає від зараження вірусами. Носити її повинні лише люди із симптомами респіраторних захворювань, медпрацівники та особи, що доглядають за хворими.

Згідно з картою поширення коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, станом на 09:33 15 березня у світі зафіксовано 156 тисяч 400 випадків захворювання COVID-19. Серед них 5 тисяч 833 мають летальний кінець, а 73 тисячі 968 людей вилікувалося від хвороби.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую