ye-logo.v1.2
2 Квітня, 2020

У Славуті підозра на коронавірус не підтвердилась

Здоров'я 2730
Пацієнт продовжує лікування в реанімаційному відділенні Славутської ЦРЛ
Пацієнт продовжує лікування в реанімаційному відділенні Славутської ЦРЛ. Фото: ілюстративне shutterstock.com

Чоловік у важкому стані в реанімації.

Вчора,16 березня, у виконавчому комітеті Славутської міської ради повідомили про хворого з важкою двобічною пневмонією, який знаходиться у реанімаційному відділені центральної районної лікарні. За інформацією головного лікаря Славутської ЦРЛ Віктора Іващука, у пацієнта були взяті необхідні тести і відправлені у лабораторний центр в Хмельницький. Грип у людини не підтвердився. Чоловіку попередньо був встановлений діагноз «вірусна пневмонія невстановленого генезу».

Як зазначають у виконавчому комітеті, того ж дня, до хворого виїздила бригада швидкої допомоги Хмельницької обласної інфекційної лікарні.

«Від лікування в обласній лікарні хворий відмовився. Натомість фахівці відібрали зразки матеріалів пацієнта для дослідження щодо захворювання на коронавірус. Станом на ранок 17 березня результат негативний», - йдеться у повідомленні.

Пацієнт продовжує лікування в реанімаційному відділенні Славутської ЦРЛ з приводу важкої вірусної пневмонії. Стан хворого важкий.

Читайте також нові правила карантину: Уряд обмежив пасажирське перевезення.

Станом на 9:00 17 березня в Україні лабораторно підтверджено 7 випадків COVID-19.

Згідно з картою поширення коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, станом на ранок 17 березня у світі зафіксовано понад 182 тисячі випадків захворювання COVID-19. Серед них понад 7 100 мають летальний кінець, майже 80 тисяч людей вилікувалося від хвороби.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую