ye-logo.v1.2

Із Нетішина до Хмельницького відправили хворого, який повернувся з-за кордону

Здоров'я 10709
У Нетішині з 18 березня до 3 квітня 2020 обмежили в
У Нетішині з 18 березня до 3 квітня 2020 обмежили в'їзд та виїзд у місто, в якому розташована Хмельницька атомна станція. Фото: Нетішинської міської ради

У чоловіка є ознаки, які можуть бути притаманними COVID-19.

Сьогодні з Нетішина до Хмельницької інфекційної лікарні відправили чоловіка, який вночі повернувся з Угорщини. У місті енергетиків підозрюють, що він міг заразитися на вірус «COVID-19». Утім, як розповів журналісту сайту «Є» міський голова Нетішина Олександр Супрунюк, тест-систем, які могли це визначити, у місті поки що немає.

«У нього всі ознаки: кашель, температура і затруднене дихання, - каже Олександр Супрунюк. – Оскільки є постанова Кабінету Міністрів України від 14 березня про протидію поширення коронавірусу на АЕС та містах-супутниках, відправили чоловіка на обстеження та подальше лікування в Хмельницьку інфекційну лікарню. Його стан здоров’я - середньоі важкості».

За повідомленням відділу з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради, чоловіка відправили до Хмельницького спеціальною бригадою швидкої допомоги з Шепетівки. Також відомо, що він контактував з батьками, які тепер зобов'язані піти на самоізоляцію. У Нетішині посилюються заходи безпеки.

У Хмельницькій міській раді підтвердили те, що в інфекційній лікарні очікують на чоловіка з Нетішина. Про результати аналізів обіцяють повідомити пізніше.

Нагадаємо, 20 березня до Хмельницької інфекційної лікарні потрапило двоє людей з підозрою на Covid-19. У мешканки Хмельницького вона не підтвердилася, а ось щодо 26-річного чоловіка з Летичівщини, то його біоматеріали відправили до столичної лабораторії. Результати очікують отримати в понеділок, 23 березня.

ОНОВЛЕНО о 15.00: У мешканця Нетішина взяли біоматеріал на аналіз, який передали у Хмельницький лабораторний центр. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую