ye-logo.v1.2
25 Вересня, 2020

Коронавірус в Україні: кількість інфікорваних COVID-19 знову зросла

Здоров'я 2621
В Україні кількість людей, інфікованих коронавірусною інфекцією, зросла
В Україні кількість людей, інфікованих коронавірусною інфекцією, зросла. Фото: pixabay.com

Наразі найбільше випадків інфікування підтверджено в Києві.

В Україні кількість людей, інфікованих коронавірусною інфекцією, зросла. Так, станом на вечір неділі, 22 березня, в Україні виявили коронавірус COVID-19 у 73 людей. Про це повідомляє міністерство охорони здоров'я України.
Лише за одну добу виявили 26 нових випадків.

«В Україні зафіксовано 73 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. За даними Центру громадського здоров’я, станом на 22:30 22 березня в Україні є 73 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них три летальні, один пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу виявлено 26 нових випадків», - зазначили в МОЗ.

Наразі найбільше випадків інфікування COVID-19 - у Києві, де підтверджені 29 випадків, 20 з них - за останню добу.

Друга після столиці - Чернівецька область, де загалом виявили 25 випадків.

Крім того, коронавірус виявили у таких областях: Івано-Франківська область - 5 випадків (3 за останню добу), Київська область - 5 випадків (1 за останню добу), Дніпропетровська - 2 випадки, Житомирська - 2, Львівська область - 2 випадки (1 за останню добу), ? Донецька - 1, Тернопільська - 1, Черкаська - 1 (за останню добу).

Нагадаємо, в Хмельницькому очікують результатів аналізів, щоб спростувати або підтвердити коронавірус в чоловіка з Летичівщини, який повернувся з Польщі.

Згідно з картою поширення коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, станом на 7.30 23 березня у світі зафіксовано понад 339 тисяч випадків COVID-19. Наразі понад 98 тисяч людей одужали й понад 14 тисяч померли.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую