ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В Хмельницькій ОДА розповіли, як почуваються інфіковані на Covid-19 та про чотири нові підозри

Здоров'я 5523

Діагноз підтверджений у 6-ти мешканців області.

Сьогодні 1 квітня, під час онлайн-брифінгу в Хмельницькій облдержадміністрації, заступниця голови ОДА Оксана Ситницька повідомила про стан мешканців області, інфікованих на Covid-19, та розповіла, з яких вони районів та міст Хмельниччини.

За її словами, особи, які мають підтверджений діагноз захворювання Covid-19 є мешканцями міста Шепетівка (1 випадок), міста Хмельницький (3 випадки), Волочиського району (1 випадок) та Хмельницького району (1 випадок). Загалом, станом на 15.00 на Хмельниччині лабораторно підтверджено 6 випадків інфікування коронавірусом.

«Якщо говорити про осіб, яким наразі поставлена підозра на Covid-19, то мова йде про двох мешканців Шепетівки та двох хмельничан. Наразі в них відібрані біоматеріали для проведення лабораторного дослідження. На результати очікуємо від Хмельницького лабораторного центру», - зазначає вона.

Читайте також: Коронавірус на Хмельниччині: відомі деталі про ще одного хворого на COVID-19.

Щодо стану тих, в кого діагностували Covid-19, то Оксана Ситницька повідомила, що усі шестеро перебувають у стані середньої важкості.

«А в тим, кому поставлена підозра на Covid-19, - у двох осіб легкі симптоми, інші двоє у важчому стані», - зазначає вона.

Додає, що по всіх випадках, де є підтверджені факти захворювання, визначене коло контактних осіб. Усім їм надані рекомендації щодо правил дотримання самоізоляції.

Нагадаємо, таном на 10:00 1 квітня в Україні лабораторно підтвердили 669 випадків COVID-19. Вчора було - 549 хворих. Усього зафіксовано 17 летальних випадків. 10 пацієнтів одужало.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую