ye-logo.v1.2

Коронавірус на Хмельниччині: відомі деталі про ще одного хворого на COVID-19

Суспільство 19325 6
Станом на ранок 1 квітня на Хмельниччині є 6 хворих на COVID-19
Станом на ранок 1 квітня на Хмельниччині є 6 хворих на COVID-19. Фото: rivnepost.rv.ua

Станом на ранок 1 квітня в області шість хворих на COVID-19

За інформацією оперативного штабу хмельницької міської ради, станом на ранок сьогодні 1 квітня, в інфекційній лікарні перебуваює 51 хворий, серед яких 8 дітей. Із них 30 з діагнозом грип, сім із ГРВІ, також є кишкові інфекції, гепатит тощо. Серед усіх хворих в інфекційній лікарні - 20 з діагнозом пневмонія, 16 хворих з пневмоніями у міській лікарні, 8 у міській дитячий.

Хворих на Covid-19 в інфекційній лікарні перебуває п'ятеро. Ще один, за даними сайту Шепетівки, сьогодні теж буде направлений до Хмельницької інфекцйної лікарні. Його стан важкий. У повідомленні також зазначено, що хворий, ймовірно, вірус підхопив у Почаївській лаврі, куди їздив разом з групою інших шепетівчан на паломництво. 

"Чоловік вже із симптомами захворювання, встиг переконтактувати з великою кількістю людей, наразі їх налічили вже більше 70-ти. Деякі вже теж мають симптоми і сидять зараз вдома на самоізоляції. Пошук людей, які контактували з інфікованим продовжується", - повідомляє місцевий ресурс.

У Шепетівці скликають штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, на якому будуть визначати перелік заходів, щоб перешкоди подальшому поширенню вірусу серед шепетівчан.

Зазначимо, що станом на вечір 31 березня на Хмельниччині збільшилась кількість інфікованих коронавірусом. Загалом, в Україні було зафіксовано 645 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Коментарі:

Я 01.04.2020 19:11

Цей об'єкт Епіцентр знаходиться на землі нашого міста , а отже місто ( його керівники) можуть придумати інструмент що закрити цей об'єкт, гіпермаркет не знаходиться на іншій планеті, просто мер obisravsya ( не може впоратися з олігархотою)

Я 01.04.2020 19:07

Дякую, зрозумів, але ОЛІГАРХОТА працює і заробляє , а прості люди, сидіть в дома

Адміністратор 01.04.2020 19:04

Ваше прохання читаю :) але, враховуючи, що ви обоє активні коментатори на нашому сайті і ми з повагою ставимося до кожного, закликаю дотримуватися правил поведінки і етики у публічному спілкуванні. Будьте толерантні! Що ж до регулювання роботи згаданої вами "я" мережі, то міський голова не може регулювати її роботу, оскільки це не в компетенції органів місцевого самоврядування.

Я 01.04.2020 18:52

Прохання до адміністратора заблокувати дописувача "Віталій Українець"., Так як цей персонаж є прихильником диктатури, та не прихильником свободи слова, і цей недоробок Віталій завжди коментує з підвохами,одним словом він ніякий.дякую

Віталій Українець 01.04.2020 17:18

прохання до Анміністратора заблокувати дописувача -який принижуе гідність нашого мера.

Я 01.04.2020 12:39

Чому симчишина і його команда не затверджує графік роботи епіцентрах, що не по зубах герега, обісрався мер.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую