ye-logo.v1.2

На Городоччині двоє людей одужали від COVID-19

Здоров'я 4211
За результатами двох ПЛР-досліджень збудника COVID-19 в біопробах не виявлено
За результатами двох ПЛР-досліджень збудника COVID-19 в біопробах не виявлено. Фото: ілюстративне pixabay.com

Про це повідомляють в Сатанівській ОТГ.

Сатанівська об’єднана територіальна громада (Городоцький район) повідомляє про те, що вчора, 26 квітня, надійшли результати ПЛР-тестування осіб, котрі перебували в Хмельницькій інфекційній лікарні з діагнозом COVID-19.

«За результатами двох досліджень пацієнти вилікувались, збудника COVID-19 в біопробах не виявлено. Це перші жителі Сатанівської ОТГ, в котрих підтвердили діагноз COVID-19. Ними стали жителі села Клинове. Пізніше стало відомо про те, що коронавірус виявили в усієї сім’ї, проте хвороба в них протікає без симптомів», - зазначають на сайті громади.

Офіційної інформації про цих одужавших від обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації поки немає.

Нагадаємо, перші випадки коронавірусної хвороби COVID-19 на Городоччині виявили 15 квітня у людей віком 37 та 61 рік. Вони контактували із хворим на COVID-19 із Чемеровець. Обоє перебували на лікуваннні у Хмельницькій інфекційній лікарні із двосторонньою пневмонією. Пізніше хворобу підтвердили в інших членів родини.

Загалом на Городоччині зафіксовано 7 випадків COVID-19.

Станом на учорашній день загалом в області за інформацією пресслужби Хмельницької обласної державної адміністрації було зареєстровано  73 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую