ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

Пацієнта з Нетішина, у якого підтвердили COVID-19, лікуватимуть в Славуті

Здоров'я 6339
Таке рішенням прийнято у зв\'язку зі станом здоров\'я пацієнта
Таке рішенням прийнято у зв'язку зі станом здоров'я пацієнта. Фото: stock.adobe.com

Таке рішенням прийнято у зв’язку зі станом здоров’я пацієнта.

Пацієнта з Нетішина, у якого підтвердили COVID-19, лікуватимуть в Славутській ЦРЛ. Про це повідомляють у виконавчому комітеті Славутської міської ради.

Цей медзаклад стане третім в області, де лікуватимуть пацієнтів з підтвердженою коронавірусною інфекцією. Нагадаємо, наразі людей з діагнозом COVID-19, шпиталізують до Хмельницької інфекційної лікарні, яка є госпітальною базою для лікування інфікованих коронавірусом на території нашої області. Ще одна людина з діагнозом COVID-19 перебуває на лікуванні в Шепетівській ЦРЛ, оскільки за станом здоров’я транспортувати до обласного центру його було неможливо.

Як повідомляють у виконавчому комітеті Славутської міської ради, рішення лікувати пацієнта з Нетішина у Славутській ЦРЛ було прийняте у зв’язку з тим, що він проходить планове лікування у відділенні гемодіалізу цього медзакладу. Тож за епідпоказами та рішенням керівництва Славутської ЦРЛ, цей хворий лікуватиметься в інфекційному відділені Славутської ЦРЛ.

У повідомленні додають, що коло контактних осіб з ним встановлено. Усі вони ізольовані, в усіх взято ПЛР-тести.

Нагадаємо, що Славутська центральна районна лікарня входить до переліку медзакладів першої хвилі, куди можуть госпіталізовувати пацієнтів з COVID-19. Загалом, на Хмельниччині визначено три таких заклади. Це, окрім Славутської, ще Хмельницька інфекційна лікарня, яка власне, наразі взяла на себе усе навантаження щодо лікування COVID-19 , а також Дунаєвецька центральна районна лікарня.

Читайте також: Планові хірургічні операції робитимуть тільки після дослідження на коронавірус.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую