ye-logo.v1.2

Хмельницькій інфекційній лікарні передали 20 кисневих концентраторів

Здоров'я 1401
Ще 15 кисневих концентраторів придбані та передані медичним закладам області
Ще 15 кисневих концентраторів придбані та передані медичним закладам області. Фото: ілюстративне draeger.com

Також до медустанов області додатково було доставлено 9 апаратів штучної вентиляції легень.

Хмельницькій інфекційній лікарні передали 20 кисневих концентраторів, які використовуються в процесі лікування коронавірусної інфекції . Також ще 15 придбані та передані медичним закладам області. Про це розповів голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет на останньому брифінгу щодо ситуації в області з протидією поширенню коронавірусної інфекції.

За його словами, за останній період в області до медустанов також додатково було поставлено 9 апаратів штучної вентиляції легень. Тобто, якщо раніше був на Хмельниччині був 41 ШВЛ-апарат, який можна використовувати при ускладненнях, пов’язаних з коронавірусною інфекцією, то наразі їх 50. Придбані вони були як за кошти соціально відповідального бізнесу, так і за рахунок місцевих бюджетів.

Щодо коштів обласного бюджету, які депутати перерозподілили у квітні, виділивши 20 мільйонів на протидію коронавірусній інфекції, то голова ОДА зазначив, що з них на один мільйон 439 тисяч гривень уже було придбано ліків.

«Також зараз іде процедура купівлі Актемри, яка з’явилася на фармацевтичному ринку, майже на мільйон гривень. Окрім того, за кошти обласного бюджету вже замовлено засоби захисту, респіратори та маски. Доставку очікуємо. Ми формуємо резерв цих засобів. Він має бути, щоб в разі потреби ці засоби оперативно можна було передати до лікарняних закладів області, які прийматимуть хворих на COVID-19», - розповів Дмитро Габінет.

Читайте також: Людей, контактних з хворими на COVID-19, тестуватимуть по-новому.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую