ye-logo.v1.2

У Кам’янці-Подільському в медиків підтвердили COVID-19 (ОНОВЛЕНО)

Здоров'я 18047
У медиків – жодних симптомів хвороби
У медиків – жодних симптомів хвороби. Фото: ілюстративне pixabay.com

Відділення ізолювали.

ОНОВЛЕНО о 16:00 За словами першого заступники голови Хмельницької ОДА Романа Примуша, в терапевничному відділенні Кам'янець-Подільської міської лікарні станом на 14:30 28 травня, виявлено 6 інфікованих медиків та 10 пацієнтів.

У Кам’янці-Подільському COVID-19 підтвердили в медиків терапевтичного відділення міської лікарні. Про це повідомив міський голова Михайло Сімашкевич.

«На жаль, маємо ще 18 позитивних тестів. Це медики відділення. Наразі до нас іде обласна комісія, також робитимуть перетестування. Хочуть перевірити, чи немає якоїсь похибки. У всіх медиків – жодних симптомів хвороби. ПЛР-дослідження їм робили за допомогою вітчизняних тест-систем. Можливо, вони дали якусь похибку. Наразі ж відділення ізолюємо», - розповів сайту «Є» Михайло Сімашкевич.

За його словами, з огляду на нові дані наразі в Кам’янці-Подільському COVID-19 лабораторно підтверджено у 71 людини.

Разом з тим, за інформацією пресслужби Хмельницької міської ради, станом на 8:45 в області було зафіксовано 407 випадків захворювання. В інфекційній лікарні на лікуванні на той момент перебувало 53 хворих на COVID-19 і 5 хворих із підозрою.

Загальних даних по області шодо хворих на коронавірусну інфекцію від обласного штабу з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій поки немає.

Нагадаємо, що станом на вчорашній вечір, 27 травня, на Хмельниччині кількість випадків захворювання на COVID-19 зросла до 400. Із них 157 одужало, 10 летальних випадків.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую