ye-logo.v1.2

Новий летальний випадок COVID-19: помер мешканець Шепетівського району

Здоров'я 7031
Чоловік помер в інфекційні лікарні
Чоловік помер в інфекційні лікарні. Фото: ілюстративне pixabay.com

Загалом на Хмельниччині зареєстровано вже 15 летальних випадків пов’язаних з коронавірусом.

Про це сьогодні, 21 червня, повідомила пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації. За її інформацією, у Хмельницькій інфекцій лікарні через ускладнення COVID-19 помер 57-річний чоловік, який прибув у медзаклад зі Шепетівського району. Таким чином в області від початку світової пандемії зареєстровано 15 летальних випадків пов’язаних з коронавірусом.

Станом на ранок 21 червня пресслужби ні Хмельницької облдержадміністрації, ні Хмельницької міської ради не повідомляють про нові випадки COVID-19 на території краю. Тобто й надалі загалом встановлено 618 випадків, серед яких 491 людина одужала, а 15 — померли.

Проте за інформацією Центру громадського здоров’я України, станом на дев’яту ранку 21 червня на території Хмельницької області зафіксовано 622 випадки захворювання на коронавірус. Тобто на чотири людини більше, ніж у нинішній статистиці місцевих органів влади.

Також у Центрі громадського здоров’я України повідомляють, що впродовж минулої доби на території країни COVID-19 лабораторно підтвердили у 735 людей. Для порівняння, напередодні коронавірус виявили у 841 громадянина. Загалом в Україні за час світової пандемії було зареєстровано 36 тисячі 570 випадків захворювання на COVID-19. З-поміж них хворобу подолали 16 тисяч 509 українців. На жаль, зареєстровано 1002 летальних випадки.

Коронавірус в Україні ранкова статистика

Загальний стан захворюваності в Україні на коронавірус (актуально станом на девяту ранку 21 червня). Інфографіка: facebook.com/phc.org.ua

Читайте також: Суд над Зеленським, Габінетом, Симчишиним - яке рішення прийняв суд

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую