ye-logo.v1.2

В ОДА розповіли, чи справді доцільно запроваджувати платне ПЛР-тестування в області

Здоров'я 1144
В ОДА зазначають, що тест-системи для платних ПЛР-досліджень лабораторний центр закупляє за власний кошт
В ОДА зазначають, що тест-системи для платних ПЛР-досліджень лабораторний центр закупляє за власний кошт. Фото: ілюстративне pixabay.com

Платні ПЛР-дослідження запровадили в ДУ «Хмельницький лабораторний центр МОЗ України».

ПЛР-тести, за допомогою яких визначають чи хвора людина на COVID-19, чи ні, віднедавна можна зробити не лише за направленням лікаря тим, в кого є підозра на хворобу, а й за гроші кожному, хто хоче пройти таке тестування. Платні ПЛР-дослідження запровадили в ДУ «Хмельницький лабораторний центр МОЗ України».

Під час брифінгу в Хмельницькій ОДА перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш, заявив про те, що вважає запровадження платної послуги з ПЛР-дослідження доцільною.

«Платно їх проводитимуть лише тим особам, тестування яких не передбачене наказом МОЗ для обов’язкового тестування. А усім з підозрою на коронавірусну інфекцію, контактним, тим, хто підлягає госпіталізації, медичним працівникам та решті категорій громадян, які є в переліку для обов’язкового тестування згідно з наказами МОЗ, тестування і надалі буде безкоштовним. Всі ж інші, хто хоче пройти тест за власним бажанням, може зробити це на платній основі. Адже досить часто ми маємо звернення від громадян, які б хотіли пройти тестування задля власного спокою, або ж результат ПЛР-тесту потрібен тим, хто хоче подорожувати і така є вимога є необхідною, аби перетнути кордон», - каже Роман Примуш.

Він також зазначив, що тест-системи для платних ПЛР-досліджень лабораторний центр закупляє за власний кошт, а надання платних послуг лабораторією не заборонене.

Коштує таке ПЛР-дослідження 836 гривень.

Читайте також: ІФА-тестування на COVID-19: область закупила 10 тисяч тест-систем.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую