ye-logo.v1.2

ІФА-тестування на COVID-19: область закупила 10 тисяч тест-систем

Здоров'я 1072
Кажуть, це дасть можливість збільшити кількість ІФА-тестувань та охопити ті категорії людей, яких до цього моніторинговим тестуванням не охоплювали
Кажуть, це дасть можливість збільшити кількість ІФА-тестувань та охопити ті категорії людей, яких до цього моніторинговим тестуванням не охоплювали. Фото: ілюстративне gettyimages.com

Вони придбані за кошти обласного бюджету.

На Хмельниччині завершили процедуру закупівлі тест-систем ІФА (імунно-ферментного аналізу на визначення антитіл до коронавірусу - авт.) за кошти обласного бюджету. Мова йде про 10 тисяч тестів. Про це сьогодні, 15 липня, під час брифінгу в Хмельницькій ОДА, розповів перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш.

«Днями вже буде підписана угода. І наприкінці цього або на початку наступного тижня ми очікуємо фактичної поставки цих тест-систем в область. Це дасть можливість збільшити кількість ІФА-тестувань та охопити ті категорії людей, яких до цього моніторинговим тестуванням не охоплювали. Це можуть бути і військові, і працівники поліції, тобто ті категорії, які раніше не були обов’язковими до тестування», - розповів Роман Примуш.

Він також зазначив, що наразі дослідження як методом ІФА, так і методом ПЛР проводять в посиленому режимі. Зокрема перевіряють психоневрологічні заклади. Наразі вже провели дослідження вже в чотирьох закладах (Дунаєвецькому, Мілівецькому, Віньковецькому та Кривчицькому). Залишається обстежити ще два таких заклади – в Меджибожі та в селі Виноградівка Ярмолинецького району.

За словами Романа Примуша, в перевірених закладах, крім Кривчицького, де, власне, був спалах COVID-19, всі результати негативні.

Читайте також: У Хмельницькій області за час епідемії на COVID-19 захворів 141 медпрацівник.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую