ye-logo.v1.2

Підприємства і медзаклади: в облдержадміністрації розповіли про місця спалахів коронавірусу в області

Здоров'я 2840
Одне з підприємств та три відділення обллікарні закриті на карантин
Одне з підприємств та три відділення обллікарні закриті на карантин. Фото: автора

Статистика захворювань з учорашнього вечора не змінилася поки що.

За даними Хмельницької ОДА, станом на 19.00 вчора 30 серпня в Хмельницькій області зареєстровано 2461 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. Із них 151 - діти, 278 - медпрацівники. За вихідні 29-30 серпня загалом додалося 138 випадків. Про це повідомив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш. Він розповів деталі, де спостерігаються спалахи захворювання на COVID-19 в області.

«Якщо проаналізувати випадки, які викликають найбільшу стурбованість і пов'язані з діяльність підприємств області, то це в першу чергу 12 працівників Хмельницької АЕС. Це не є критичною кількістю персоналу, але досить високою. Також є випадки захворювання на заводі «МоторСіч», що у Волочиську. Маємо уже 89 випадків із 1361 особи, які там працюють. Підприємство зупинено на карантин. У цьому ж районі є також 6 випадків по одному із агропідприємств – розповів під час брифінгу Роман Примуш.

Окрім цих трьох осередків спалаху захворювання є ще й чимало у медичній сфері. Так, за словами чиновника, нові випадки захворювання є у різних медичних закладах області.

«Зараз є 9 випадків захворювання у Хмельницькій обласній лікарні, при чому це у трьох різних відділеннях. Госпіталізація у ці відділення лікарні припинена. Пацієнти, яких можна було, направили на амбулаторне лікування, під нагляд сімейного лікаря. Інші пацієнти знаходяться в ізоляції у цих відділеннях під наглядом відповідних спеціалістів», – каже Роман Примуш.

Також, за його словами, є по два нові випадки захворювання у Дунаєвецькій та Ярмолинецькій районних лікарнях. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую