ye-logo.v1.2

На Хмельниччині в середньому за добу роблять 800 ПЛР-тестів

Здоров'я 1122
В обаласті планують збільшити кількість тестувань за добу
В обаласті планують збільшити кількість тестувань за добу. Фото: ілюстративне з pixabay.com

В обласному лабораторному центрі затримка на отримання результатів досліджень на COVID-19.

На Хмельниччині за минулу добу лабораторії області провели 800 ПЛР-тестувань. Про це повідомив голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет сьогодні, 25 вересня, під час брифінгу.

«Хмельницький обласний лабораторний центр робить приблизно 500-550 ПЛР-тестів на добу. Інші лабораторії, які працюють на території області роблять 150-200 ПЛР-тестів. За попередню добу загальна кількість тестувань, яка була доведена до ради Національної безпеки та оборони становить 801», - зазначив Дмитро Габінет.

За його словами, у найближчій перспективі, на початку жовтня, збільшити кількість проведених досліджень в області до 1000 тестувань за добу. Нагадаємо, що приблизно у цей де час має запрацювати ПЛР-лабораторія у місті Нетішин, яка буде обслуговувати навколишні райони.

«Наразі Хмельницький обласний лабораторний центр має 30 тисяч тест-систем для проведення досліджень. Попри це, дійсно є проблеми із затримкою отримання результатів тестів на COVID-19. Затримка виникла через те, що минулого тижня відбувалась верифікація нових тест-систем, тому декілька днів у нас був спад досліджень і вони накопичувались. По факту зараз черга становить 3-4 дні. Ми робимо все для того її зменшити і ліквідувати. Але кількість осіб, в яких виявляють ознаки завоювання зростає, тому є певні нюанси», - додав очільник області.

Читайте також: На Хмельниччині додалося майже півтори сотні випадків COVID-19, з них 5 летальних

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую