ye-logo.v1.2

На Хмельниччині додалося майже півтори сотні випадків COVID-19, з них 5 летальних

Здоров'я 2373
Наразі в області надають допомогу хворим на COVID-19 14 лікувальних закладів
Наразі в області надають допомогу хворим на COVID-19 14 лікувальних закладів. Фото: ілюстративне pixabay.com

Загальна кількість зареєстрованих хворих на коронавірусну інфекцію сягла 5799-ти осіб.

На Хмельниччині за пів доби кількість хворих на коронавірусну інфекцію знову зросла. І наразі загальна кількість зареєстрованих хворих на COVID-19 на Хмельниччині сягла 5799-ти осіб. Тобто, в порівнянні зі статистикою учорашнього вечора, додалося 142 особи, хворих з COVID-19. Про це сьогодні, 25 вересня, під час брифінгу в Хмельницькій облдержадміністрації розповів голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет.

«На жаль, кількість осіб, які померли від цієї недуги, зросла також. За сьогодні вже маємо 5 летальних випадків. Померлі – чоловіки 66-ти, 82-х та 83-х років та жінки 62-х та 78-ми років, у яких підтвердили COVID-19. Відтак, загальна кількість померлих з діагнозом COVID-19 в області зросла до 113-ти осіб. Одужали на цей момент 2373 особи», - зазначив Дмитро Габінет.

Також він додав, що наразі в області надають допомогу хворим на COVID-19 14 лікувальних закладів. Їх загальна завантаженість складає 62,9 відсотка.

За словами Дмитра Габінета, в медзакладах області, які надають допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, продовжують підводити кисень до ліжок. Загалом в області вже 792 ліжкомісць під’єднані до кисню. Це, зазначає він, на даний момент достатній і дуже важливий показник. 

Читайте також: Новий карантинний поділ Хмельниччини: три райони «зелені», «червоних» більше немає.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую